Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Traktorki kosiarki Cub Cadet

( ilość produktów: 29 )

Traktorek ogrodowy Cub Cadet to wysokiej jakości maszyna, która sprawdzi się w każdym ogrodzie. Polecana jest głównie do dużych terenów, jednak pomoże także w pielęgnacji mniejszych działek czy przydomowych terenów. Wybierz model dla siebie i ciesz się z niesamowitego sprzętu, ułatwiającego wykonywanie wielu obowiązków w ogrodzie.

Czym jest traktorek koszący?

Traktorek koszący to maszyna wspomagająca wszystkich właścicieli ogrodów. Łączy w sobie wygodę użytkowania, wydajność cięcia, responsywną obsługę, wydajną pracę, wszechstronność działania i mocną konstrukcję. Sprawdza się zarówno na mniejszych terenach, jak i na rozległych posesjach, w których zawsze jest wiele do zrobienia.

Traktorek ogrodowy Cub Cadet przydaje się nie tylko do koszenia trawy, lecz także do odśnieżania posesji zimą, walcowania trawników, rozsiewania rotacyjnego czy do transportowania różnego rodzaju ładunków. Marka Cub Cadet oferuje kilka modeli swoich traktorów ogrodowych, każdy ma w sobie coś wyjątkowego, aby trafić do odpowiedniego klienta.

Seria FORCE

Czy tego typu sprzęt to jedynie dobra kosiarka? Traktorek z serii FORCE to model przygotowany do długiej, ciężkiej pracy. Zastosowano w nim silniki z ciśnieniowym układem smarowania, przez co ten traktorek ogrodowy sprawdza się dobrze nawet na nierównych, pochyłych powierzchniach.

Seria ENDURO

Traktorek koszący z serii ENDURO to model słynący z niezwykłych osiągnięć. Charakteryzuje się wysoką klasą cięcia zbierania i mulczowania trawy. Jednak to nie jedyne zalety serii ENDURO. Modele oceniane są również dzięki poziomowi mocy, trwałość oraz kompaktowemu rozmiarowi, umożliwiającemu pracę nawet na wąskich terenach.

Traktorki ogrodowe Cub Cadet - niezawodność i funkcjonalność

Znajdujące się w naszej ofercie traktorki ogrodowe Cub Cadet cieszą się dużym uznaniem użytkowników ze względu na swoją niezawodność, która jest efektem najwyższej jakości wykonania oraz zastosowania nowoczesnych rozwiązań. Istotna jest również funkcjonalność, ponieważ dzięki oryginalnym dodatkom takim, jak zaczep, pług do odśnieżania, czy zaślepka mieląca traktorek Cub Cadet to sprzęt do wielu różnych zadań. W efekcie doskonale sprawdzi się on zarówno w ogrodzie, jak i przy odśnieżaniu podjazdu, czy prywatnej drogi wewnętrznej.

Traktorki Cub Cadet - łatwe manewrowanie w trudnych miejscach

Cub Cadet to nie tylko traktorki ogrodowe, ale również traktorki koszące, które doskonale sprawdzają się zarówno w dużych, jak i średnich ogrodach. Zaletą oferowanych przez nas modeli jest łatwe manewrowanie w trudnych miejscach, co jest możliwe dzięki małemu promieniowi skrętu. W efekcie koszenie jest nie tylko wygodne, ale również wydajne, ponieważ traktorki koszące Cub Cadet są co najmniej o 20 cm szersze niż typowe kosiarki samojezdne i nawet 40 cm szersze niż zwykłe kosiarki pchane. Pozwala to zdecydowanie przyspieszyć proces pielęgnacji trawnika, dbając przy tym o to, by był on dokładnie przystrzyżony. Co więcej, niektóre modele oferują również możliwość koszenia na biegu wstecznym, co sprawdza się w przypadku trawników o wąskim bądź nieregularnym kształcie.

Traktorki ogrodowe i koszące Cub Cadet - odpowiednia moc i długa żywotność dzięki silnikom Kawasaki

Niewątpliwą zaletą traktorków ogrodowych i koszących jest długa żywotność. Wynika to z faktu, że część modeli tej marki wyposażona została w mocne i wytrzymałe silniki Kawasaki, które swoją renomę zdobyły dzięki motocyklom. W efekcie sprzęt doskonale radzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach, a przy odpowiedniej pielęgnacji jest w stanie służyć przez wiele długich lat. W tym miejscu należy podkreślić, że każdy sprzedawany przez nas traktorek koszący jest przed wysyłką złożony i sprawdzony w naszym autoryzowanym serwisie. Silnik jest zalany olejem, a podzespoły przetestowane pod względem sprawności, dzięki czemu jako kupujący mogą Państwo mieć pewność, że traktorek zostanie dostarczony w pełni sprawny i gotowy do pracy.

pixel