Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

NAGRZEWNICE GAZOWE

( ilość produktów: 10 )

Podnoszenie temperatury w pomieszczeniach jest niezbędne w wielu okolicznościach. Jedną z najważniejszych z nich jest bez wątpienia zapewnienie komfortu przybywającym w nich ludziom. Jeśli budynek lub hala nie są wyposażone w stałą instalację c.o., konieczne jest znalezienia ogrzewania zastępczego. W tej roli doskonale sprawdzą się nagrzewnice gazowe.

Nagrzewanie pomieszczeń jest niezbędne też w wielu innych sytuacjach. Dlatego przenośne nagrzewnice gazowe znajdują zastosowanie między innymi w budownictwie czy przy osuszaniu zalanych budynków. Wykorzystuje się je do podnoszenia temperatury otoczenia i przyspieszania parowania wilgoci, jaka znajduje się w podmoczonych ścianach, fundamentach czy betonowych wylewkach.

Nagrzewnica gazowa charakteryzuje się wysoką mocą grzewczą w stosunku do modeli elektrycznych i olejowych. Urządzenie jest zasilane mieszanką gazu propan-butan, a dzięki możliwości podłączenia do niego dwóch butli jednocześnie może bez przerwy pracować przez wiele godzin. Za jej pomocą można podnosić temperaturę w miejscach takich jak pomieszczenia przemysłowe, budynki hodowlane czy magazynowe.

Do nagrzewania dużych pomieszczeń

Oferujemy gazowe nagrzewnice powietrza o szerokim zakresie mocy, od 16 do 103 kW. Największe i najwydajniejsze modele oferują przepływ gorącego powietrza 3.260 m3/h, gwarantując szybkie i efektywne nagrzewanie dużych pomieszczeń. Z tego powodu sprawdzają się w halach przemysłowych, a także w budownictwie i rolnictwie.

Mniejsze modele, o wydajności 300 m3/h, to doskonałe rozwiązanie do osuszania zalanych pomieszczeń czy przyspieszania wysychania betonu w remontowanych budynkach, szczególnie w okresie zimy.

Proponujemy też nagrzewnicę gazową stacjonarną, która stanowi alternatywę dla systemu centralnego ogrzewania w budynkach produkcyjnych, gospodarskich, w tym również na fermach drobiu. Wszystkie nagrzewnice gazowe są wyposażone w systemy bezpieczeństwa zapobiegające uszkodzeniu w wyniku przegrzania. Można w nich też montować termostaty, zyskując tym samym lepszą kontrolę nad ogrzewaniem pomieszczeń.

pixel