Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

NAGRZEWNICE ELEKTRYCZNE

( ilość produktów: 10 )

Nagrzewnice elektryczne umożliwiają szybkie podniesienie temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Warunkiem jest dostęp do źródła energii elektrycznej. Charakteryzują się bezpieczną i cichą pracą oraz komfortową obsługą. Nagrzewnice elektryczne oferowane w naszym sklepie mają szeroki zakres zastosowania. Nadają się zarówno do pracy ciągłej, jak i tymczasowej.

Alternatywa dla dmuchaw gazowych i spalinowych

Nagrzewnice elektryczne posiadają wbudowane grzałki, które emitują ciepło. Dodatkowo wyposażone są w wentylator, przez który wydostaje się ogrzane powietrze. Dzięki temu ciepło jest błyskawicznie rozprowadzane w pomieszczeniu. Nagrzewnice elektryczne pozwalają także utrzymać stałą temperaturę wnętrza. Zasilanie elektryczne nagrzewnic sprawia, że są w pełni bezpieczne w użytkowaniu i przyjazne dla środowiska. Nie emitują szkodliwych spalin i nie zużywają tlenu. Podczas ich pracy nie powstają także żadne zapachy ani wilgoć. Zaletą nagrzewnic elektrycznych jest również brak otwartego ognia podczas pracy. Eliminuje to ryzyko pożaru oraz wybuchu.

Proste w obsłudze nagrzewnice elektryczne mogą być wykorzystywane w pomieszczeniach zamkniętych, także tych niewentylowanych lub ze słabym systemem wentylacyjnym. Ze względu na swój uniwersalny charakter i mobilność, nagrzewnice elektryczne nadmuchowe mają szeroki zakres zastosowania w wielu branżach. Wykorzystywane są w budownictwie podczas prac remontowych, zwłaszcza w zamkniętych budynkach, na przykład do usuwania nadmiernej wilgoci. Zapewniają także komfortowe warunki pracy robotnikom. Szczególnie polecane są specjalistom zajmującym się usługami wykończeniowymi. Docenią je tynkarze, malarze, glazurnicy czy posadzkarze.

Pozostałe obszary zastosowania nagrzewnic powietrza elektrycznych to obiekty handlowe i przemysłowe, takie jak hale, pomieszczenia sklepowe, gastronomiczne, stolarnie, magazyny, garaże, warsztaty, ale także mieszkania, domy, biura czy piwnice.

Najważniejsze parametry dmuchaw elektrycznych

W sklepie AGRO-METAL oferujemy szeroki asortyment nagrzewnic elektrycznych przemysłowych o różnej wydajności. Umożliwia to wybór optymalnego urządzenia dopasowanego do potrzeb i konkretnego zastosowania. Decydując się na zakup nagrzewnicy elektrycznej, warto wziąć pod uwagę takie parametry techniczne, jak:

  • pobór mocy elektrycznej [kW],
  • maksymalny pobór prądu [A],
  • regulowany zakres mocy [W],
  • przepływ powietrza [m3/h],
  • zakres temperatur [°C],
  • średnica wentylatora [mm],
  • poziom hałasu [dB],
  • wymiary [mm],
  • klasa ochrony [IP].

Do zastosowań profesjonalnych polecane są nagrzewnice elektryczne przemysłowe o wysokich parametrach technicznych. Dzięki temu doskonale sprawdzają się podczas intensywnego użytkowania w ciągłym trybie pracy. Z kolei do ogrzewania niewielkich pomieszczeń wystarczy nagrzewnica elektryczna o niewielkiej mocy. W naszej ofercie dostępne są wyłącznie wysokiej jakości nagrzewnice elektryczne o długoletnim okresie użytkowania. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem, zarówno do zastosowań profesjonalnych, jak i hobbystycznych. Zapewniamy atrakcyjne ceny i szybki termin realizacji zamówień.

pixel