Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Glebogryzarki Stiga

( ilość produktów: 4 )

Stiga to jedna z tych europejskich firm, która ukształtowała się na przestrzeni wieku, wyrastając z niewielkiego prywatnego biznesu w przedsiębiorstwo o światowej renomie. Jej twórcą był Stig Hjelmquist – Szwed z prawdziwym talentem do biznesu. Obecnie, po blisko 120 latach działalności kosiarki, wertykulatory i glebogryzarki Stiga można znaleźć w co drugim ogrodzie. Wysoką jakość produktów potwierdzają też bardzo pozytywne opinie o glebogryzarkach Stiga.

Marka Stiga jest znana przede wszystkim z wyposażenia dla ogrodników amatorów. Urządzenia akumulatorowe i spalinowe doskonale sprawdzają się w okresie wieloletniej eksploatacji, pomagając w utrzymaniu terenów zielonych oraz w zakładaniu ogrodów. Również w asortymencie Agro Metal znajdziesz odpowiedni model Stiga. Glebogryzarka szwedzkiego producenta wyposażona w różne udogodnienia pozwala na odpowiednie przygotowanie gleby pod amatorskie uprawy warzyw czy estetyczny i dobrze utrzymany trawnik.

Niezawodność i solidna konstrukcja

Modelem, który znajdziesz w ofercie Agro Metal, jest glebogryzarka spalinowa Stiga o wyjątkowo prostej obsłudze. Poszczególne modele różnią się nie tylko ceną, ale również parametrami technicznymi, a w szczególności typem i mocą silnika oraz pojemnością zbiornika paliwa. Większe modele mogą pracować dłużej, dzięki czemu sprawdzą się przy spulchnianiu większego terenu. Na uwagę zasługują akcesoria do glebogryzarki Stiga, które znacznie rozszerzają możliwości tych wyjątkowo funkcjonalnych maszyn.

Glebogryzarka Stiga ma też określoną szerokość roboczą. W sprzedaży mamy modele w zakresie zasięgu 60 cm i 95 cm oraz o głębokości 22 i 26 cm. Te parametry mają znaczenie przy doborze sprzętu do miejsca i powierzchni terenu. Dzięki nim możesz dopasować urządzenie do potrzeb i bez problemu pracować zarówno na łatwym, jak i na bardzo trudnym podłożu. Każda glebogryzarka spalinowa Stiga jest wyposażona w regulowaną kierownicę oraz funkcję złączania noża za jej pośrednictwem. W obsłudze pomaga też wsteczny bieg.

pixel