Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

KLIMATYZATORY PRZENOŚNE

( ilość produktów: 3 )

Przenośne klimatyzatory pokojowe to rozwiązanie przeznaczone do wykorzystania w pomieszczeniach, w których z różnych względów nie można zamontować pełnej instalacji klimatyzacyjnej. Pod względem konstrukcyjnym klimatyzatory przenośne są urządzeniami o kompaktowej budowie, co oznacza, że zarówno parownik, jak i skraplacz zostały umieszczone w jednej obudowie. Przekłada się to na głośność klimatyzatora podczas pracy – przenośne klimatyzatory domowe zazwyczaj działają głośniej, niż rozwiązania w pełni stacjonarne. Warto jednak dodać, że coraz większa liczba modeli klimatyzatorów domowych posiada możliwość wybrania trybu pracy lub została wyposażona w tzw. tryb nocny, który znacząco ogranicza poziom hałasu, generowanego przez urządzenie, przy minimalnej redukcji wydajności działania. Co równie istotne, podłączenie klimatyzatora przenośnego nie wymaga żadnej fachowej wiedzy, dzięki czemu można zacząć korzystać z urządzenia natychmiast po jego zakupie.

Klimatyzatory idealne do domów i mieszkań

Klimatyzator pokojowy doskonale sprawdza się jako mobilne rozwiązanie dla całego domu, ponieważ jego gabaryty, waga i konstrukcja (wyposażenie w kółka, ułatwiające przemieszczanie) pozwalają na swobodne przenoszenie go z pomieszczenia do pomieszczenia. Znakomita większość urządzeń dostępnych na rynku oferuje nie tylko samo chłodzenie – w zależności od modelu wyposażone są także w funkcję wentylacji, ogrzewania czy osuszania powietrza. Trzeba jednak pamiętać, że klimatyzatory przenośne do prawidłowego działania wymagają odprowadzenia ciepłego powietrza poza ochładzane pomieszczenie, co zwykle oznacza konieczność wyprowadzenia na zewnątrz tuby. Zazwyczaj wymaga to uchylenia okna, co do pewnego stopnia zmniejsza efektywność pracy klimatyzatora, ale wiele modeli wyposażono w specjalne, regulowane listwy z otworem na rurę, przeznaczone do używania w połączeniu z oknami rozsuwanymi. Jeśli natomiast w pomieszczeniu znajdują się tylko okna uchylane, skutecznym rozwiązaniem jest zakup specjalnej uszczelki do tego typu okien.

Szeroki wybór klimatyzatorów pokojowych

W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór klimatyzatorów przenośnych produkcji renomowanych, uznanych na rynku światowych marek Blaupunkt, Vaco i Dimplex. Posiadamy kompaktowe, mobilne klimatyzatory w standardzie 3W1 (chłodzenie, osuszanie, wentylacja), jak również 4W1 (chłodzenie, ogrzewanie, cyrkulacja, osuszanie). Dzięki obecności dodatkowych trybów pracy klimatyzatory przenośne z naszej oferty mogą być wykorzystywane przez cały rok – latem do ochładzania pomieszczeń, a zimą do dogrzewania ich w razie potrzeby oraz do utrzymywania optymalnego poziomu wilgotności powietrza. Komfort użytkowania jest zwiększony poprzez wyposażenie każdego klimatyzatora w pilota, a w niektórych przypadkach w możliwość sterowania za pomocą smartfona. Co szczególnie ważne, wszystkie oferowane przez nas klimatyzatory pokojowe są także przyjazne dla środowiska naturalnego, gdyż cechują się niskim poziomem poboru energii elektrycznej, a do pracy wykorzystują ekologiczne czynniki chłodzące. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą klimatyzatorów przenośnych!

pixel