Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Glebogryzarki spalinowe

( ilość produktów: 122 )

Glebogryzarka spalinowa

Pielęgnacja ogrodu wymaga bardzo dużo pracy. Szczególnie męczące i czasochłonne jest przygotowywanie ziemi pod uprawę roślin i zasiew późniejszych plonów. Zamiast męczyć się ze wszystkim w sposób tradycyjny (ręcznie) lepiej jest sięgnąć po maszynę, która ułatwi całą pracę i znacznie podniesie jej komfort. Doskonałym rozwiązaniem i najlepszą odpowiedzią na Państwa potrzeby są glebogryzarki spalinowe przeznaczone do uprawy i doprawiania ziemi.

Oferujemy nowoczesne glebogryzarki spalinowe, niezastąpione do wyrównywania i spulchniania dużych powierzchni ziemi. Oferujemy urządzenia, które pomagają przygotować ziemię pod zasiew i sadzenie roślin bez konieczności zastosowania dodatkowych maszyn. Nasze glebogryzarki z powodzeniem sprawdzają się w ogrodach, gospodarstwach rolnych oraz na polach uprawnych. Można je wykorzystywać zarówno do użytku prywatnego, jak również na większą skalę - do realizowania zadań przemysłowych. Wszystkie prezentowane przez nas modele wyróżniają się dużą wydajnością, prostą obsługą i sterowaniem, a także dużym bezpieczeństwem użytkowania.

W naszym sklepie podstawowa glebogryzarka kosztuje w okolicach 1400 złotych. To urządzenie marki Stiga zalecane jest do ogrodów i upraw o mniejszej powierzchni, np. szklarni. Posiadamy szeroki wybór urządzeń innych marek. W cenie od 1999 zł dostępna jest glebogryzarka  Cedrus z napędem spalinowym. Urządzenie jest łatwe w prowadzeniu, nie zajmuje też dużo miejsca w magazynie. 

Model Honda FF to innowacyjna technologia, która sprawdzi się do upraw o zwiększonej powierzchni. Glebogryzarka ma dużą funkcjonalność i spełnia europejskie normy, szczególnie jeśli chodzi o spaliny i hałas. Glebogryzarka Honda mimo wyższej ceny jest często wybierana i zbiera same pozytywne opinie wśród użytkowników.

Godne uwagi są również glebogryzarki Pubert. Dzięki innowacyjnej technologii i doskonałej jakości użytych materiałów, zapewniają komfortową i bezawaryjną pracę przez długie lata. Zarówno glebogryzarki Pubert Vario jak i inne modele są produkowane w europejskiej fabryce z ponad 100 letnią tradycją.

Polecamy również glebogryzarki Stihl. Producent oferuje sprawdzone produkty, które cieszą się uznaniem i renomą na całym świecie. Glebogryzarki są chętnie wybierane i użytkowane.

NOWOŚĆ w naszej gamie glebogryzarek spalinowych pojawiła się firma Loncin dystrybuowane przez firmę Cedrus, która zajmuje się dystrybucją glebogryzarek od ponad 30lat.

pixel