Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Jaki agregat prądotwórczy wybrać?
Awaria zasilania potrafi skutecznie zdestabilizować nasz dzisiejszy, mocno zelektryfikowany świat. Czasami jest to wyłącznie chwilowa przerwa w dostawie prądu, jednak zdarza się, że braki zasilania mogą potrwać nawet kilkanaście godzin lub dłużej. Jak sobie poradzić w takiej sytuacji? Odpowiedzią na to pytanie są agregaty prądotwórcze, o których w ostatnim czasie jest coraz głośniej. Jaki agregat prądotwórczy wybrać? Czym kierować się podczas zakupu? Na te oraz inne pytania odpowiadamy w tym artykule!
Czytaj więcej
Kominek elektryczny – jaki wybrać? Wszystko co powinieneś wiedzieć
Kominki od setek lat dekorują wnętrza i dostarczają do nich ciepło. Przez stulecia zmieniała się jednak ich forma, a do budowy wykorzystywano inne materiały. Obecnie ważną rolę w ich konstrukcji odgrywają nowoczesne technologie. Są nimi specjalne płaszcze wodne oraz wkłady z możliwością rozprowadzania ciepła po całym domu. Do wyjątkowo funkcjonalnych zaliczają się też kominki elektryczne. Jakie są ich rodzaje i jak wybrać najlepszy model do domu?
Czytaj więcej
Kosiarka spalinowa czy elektryczna. Jak dobrać urządzenie do swoich potrzeb?
Koszenie trawnika jest jedną z czynności wykonywanych w celu utrzymania zieleni w dobrym stanie. Poza tym, jak powszechnie wiadomo, zabiegu tego nie przeprowadza się raz w sezonie, ale trzeba go powtarzać co kilka tygodni. Dlatego też wybór odpowiedniej kosiarki do trawy jest bardzo ważny. Decyduje bowiem o sprawności i szybkości pracy oraz komforcie użytkownika. Do wyboru są maszyny spalinowe i elektryczne. Czym się kierować przy ich zakupie?
Czytaj więcej
Maszyny do mycia podłóg - na co zwrócić uwagę?
Nowoczesne szorowarki i polerki to profesjonalne urządzenia do utrzymania czystości we wszelkiego rodzaju obiektach wielkopowierzchniowych. W tym artykule odpowiadamy na pytanie, na co powinieneś zwrócić uwagę, rozważając zakup maszyny do mycia podłóg.
Czytaj więcej
pixel