Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

ZAMIATARKI

( ilość produktów: 37 )

Profesjonalne zamiatarki dostępne w naszym sklepie to nowoczesne urządzenia, które z powodzeniem zastępują tradycyjne miotły. Sprawiają, że sprzątanie jest szybkie, proste i skuteczne. Oferujemy zamiatarki do różnych zastosowań od renomowanych producentów z napędem spalinowym i elektrycznym oraz modele ręczne.

Wygodne w użyciu i skuteczne

Nowoczesne zamiatarki zostały skonstruowane z myślą o maksymalnie wygodnym i wydajnym sprzątaniu w krótkim czasie. Wyposażone są w różnego rodzaju trwałe szczotki główne oraz boczne, które gwarantują doskonałe rezultaty czyszczenia, bez wzniecania kurzu. Dokładnie czyszczą każdy rodzaj nawierzchni oraz docierają do trudno dostępnych miejsc. Zamiatarki zbierają śmieci nawet w rogach i przy krawędziach. Przy tym usuwanie zanieczyszczeń odbywa się kilka razy szybciej w porównaniu do tradycyjnej miotły.

Komfort użytkowania to kolejna cecha profesjonalnych zamiatarek. Sprzątanie nie wymaga wysiłku i schylania się, co oszczędza plecy. Zamiatarki ręczne posiadają regulowane uchwyty, które można dostosować do wzrostu operatora. Zbiornik na zabrudzenia opróżnia się w łatwy i szybki sposób, bez kontaktu z brudem. Podczas sprzątania przy pomocy zamiatarki nie wzbija się także kurz i pył, co jest korzystne dla zdrowia operatora.

Zamiatarki są łatwe w obsłudze, zwrotne i elastyczne w zastosowaniu. Dostępne w naszym sklepie maszyny wyróżniają się wysoką wytrzymałością i trwałością, co zapewnia długotrwałe użytkowanie. Zamiatarki przemysłowe przystosowane są do intensywnej eksploatacji każdego dnia.

Zamiatarki różnego rodzaju

Oferujemy zamiatarki z różnym typem napędu - ręczne, elektryczne oraz spalinowe. Dzięki temu każdy znajdzie urządzenie maksymalnie dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Zamiatarki ręczne napędzane są siłą mięśni, ale ich obsługa nie wymaga zbyt dużego wysiłku fizycznego. Nie generują jednak szkodliwych spalin, przez co są przyjazne dla środowiska. Co więcej, zamiatarki ręczne wyróżniają się bardzo cichą pracą - nie zakłócają spokoju w otoczeniu i mogą być użytkowane na terenach wrażliwych na hałas. Przeznaczone są przede wszystkim do zamiatania niewielkich powierzchni. Ręczne zamiatarki mogą być wykorzystywane także w pomieszczeniach.

Zamiatarki elektryczne zasilane akumulatorem przeznaczone są do zamiatania obszarów o dużej powierzchni. Ich obsługa nie wymaga wysiłku, ponieważ dzięki silnikowi elektrycznemu łatwo się je prowadzi i są zwrotne. Co ważne, zamiatarki elektryczne są ciche i nie generują spalin. Dzięki temu mogą być wykorzystywane do sprzątania także w pomieszczeniach zamkniętych.

Najmocniejsze są zamiatarki spalinowe, które zwykle wykorzystywane są do zastosowań profesjonalnych, np. czyszczenia ulic czy terenów wokół zakładów produkcyjnych. Charakteryzują się wysoką wydajnością, szerokością roboczą i mocą. Umożliwiają usuwanie zanieczyszczeń z dużych powierzchni w krótkim czasie. Generują jednak spaliny i wysoki poziom hałasu, przez co mają ograniczone możliwości zastosowania, np. w pomieszczeniach bez wentylacji.

Wiele zastosowań zamiatarek

Zamiatarki to urządzenia, które znajdują zastosowanie o każdej porze roku. Wiosną, latem i jesienią skutecznie zbierają różnego rodzaju zanieczyszczenia, takie jak: liście, kapsle, papierki, żwir, piasek, ścinki trawy i żywopłotu, igliwie oraz wiele innych. Natomiast zimą zamiatarki pomagają usunąć śnieg z chodników i podjazdów. Z tym zadaniem doskonale radzą sobie zwłaszcza urządzenia spalinowe, które można wyposażyć w dodatkowe akcesoria, czyli pług śnieżny. Dzięki temu odśnieżanie jest niezwykle proste i szybkie.

Zamiatarki przeznaczone są do szybkiego i dokładnego zamiatania nawierzchni utwardzonych, bez wzniecania kurzu. Znakomicie sprawdzają się zarówno do powierzchni gładkich, takich jak asfalt czy płytki, ale także o nierównej strukturze - kostka brukowa czy posadzki z głębokimi fugami.

Do chodnika, do trawy, do liści – zamiatarki z naszej oferty sprawnie i szybko pomogą utrzymać porządek wszędzie tam, gdzie zachodzi taka potrzeba. Dostępne w sklepie zamiatarki sprawdzają się zarówno do użytku przydomowego, jak i profesjonalnego.

pixel