Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Koszty wysyłki

Towary zakupione w naszym sklepie internetowym wysyłamy do Państwa za pośrednictwem:

Paczkomat InPost

Małe przesyłki o wymiarach nie większych niż 41x38x64 cm do 25kg mamy możliwość dostarczenia za pomocą Paczkomatu InPost. Jest to bardzo wygodny sposób dostawy, gdzie produkt możesz odebrać o każdej porze blisko swojego domu. W naszym sklepie uruchomiona jest również usługa Smile, dzięki której zamówienia powyżej 50zł i mieszczące się do paczkomatu dostarczamy bez opłat.

Kurier DPD

Małe i średnie przesyłki o wadze do 31,5 kg np: kosiarki elektryczne, myjki ciśnieniowe, małe spawarki, małe nagrzewnice itp. W dniu wysyłki towaru, Klient informowany jest poprzez automatyczną wiadomość e-mail wysyłaną na jego adres poczty elektronicznej. Na ten sam adres wysyłany jest również numer listu przewozowego przesyłki w celu jej śledzenia. Średni czas realizacji to 1 dzień roboczy.

Możliwość wyboru płatności za pobraniem do 15 000zł - możliwości płacenia kartą płatniczą.

Kurier UPS

Małe i średnie przesyłki o wadze do 30 kg np: kosiarki elektryczne, myjki ciśnieniowe, małe spawarki, małe nagrzewnice itp. W dniu wysyłki towaru, Klient informowany jest poprzez automatyczną wiadomość e-mail wysyłaną na jego adres poczty elektronicznej. Na ten sam adres wysyłany jest również numer listu przewozowego przesyłki w celu jej śledzenia. Średni czas realizacji to 1 dzień roboczy.

Możliwość wyboru płatności za pobraniem do 10 000zł - brak możliwości płacenia kartą płatniczą, wyłącznie gotówka.

Kurier Raben

Przesyłki duże i ciężkie o wadze 35-700 kg (np: traktorki ogrodowe, zagęszczarki, kompresory, glebogryzarki i kosiarki spalinowe) wysyłamy specjalnym przewoźnikiem, który gwarantuje ich bezpieczną dostawę na adres zamawiającego. Są to przede wszystkim przesyłki paletowe, dlatego średni czas realizacji to 1-2 dni robocze. W dniu wysyłki towaru, Klient informowany jest poprzez automatyczną wiadomość e-mail wysyłaną na jego adres poczty elektronicznej. W dniu dostawy Klient otrzymuje powiadomienie SMS o planowanej godzinie dostawy. W cel otrzymania numeru przesyłki proszę kontaktować się z magazynem.

Możliwość wyboru płatności za pobraniem do 10 000zł - brak możliwości płacenia kartą płatniczą, wyłącznie gotówka.

Kurier Poczta Polska*

Przesyłki paletowe wysyłam również za pośrednictwem Poczty Polskiej. Przesyłki dostarczane są średnio w przeciągu 1-2 dni roboczych. Gdy Kurier odbierze paczkę, Klient informowany jest poprzez automatyczną wiadomość e-mail wysyłaną na jego adres poczty elektronicznej. W cel otrzymania numeru przesyłki proszę kontaktować się z magazynem.

Możliwość wybory płatności za pobraniem do 15 000zł - brak możliwości płacenia kartą płatniczą, wyłącznie gotówka.

*W przypadku Poczty Polskiej do zamówień za pobraniem powyżej 4 500zł konieczne jest podanie danych osobowych wraz z numerem pesel. Zgodnie z art. 35 ustawy o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy.

Naszego samochodu firmowego

Wybrane produktu mamy możliwość dostarczenia do Państwa przez naszych pracowników. W szczególności jeśli są to bliższe lub dalsze okolice Ostrołęki. Forma takiej dostawy ustalana jest indywidualnie.

Odbiór osobisty

Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie www.agro-metal.com.pl można odebrać osobiście. W tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt z osoba odpowiedzialna za produkt oraz złożenie zamówienie w sklepie internetowym Agro-Metal.


Ważne: Bardzo duża ilość naszych urządzeń dostarczana jest bezpłatnie (klient nie ponosi żadnych kosztów transportu) w przypadku płatności za pobraniem nie doliczamy dodatkowych opłat.

pixel