Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

MŁOTY HYDRAULICZNE

( ilość produktów: 6 )

Młoty wyburzeniowe hydrauliczne to urządzenia o wysokiej wydajności i kompaktowych rozmiarach. Zostały zaprojektowane do pracy w najtrudniejszych warunkach. Przeznaczone są do szerokiego zakresu robót wyburzeniowych. Młoty hydrauliczne są kompatybilne z różnymi rodzajami zasilaczy hydraulicznych. Dostępne są w wielu gabarytach różniących się m.in. energią udaru. Pozwala to na wybór odpowiedniego modelu do konkretnego zastosowania.

Niezawodne i skutecznie urządzenia

Młot wyburzeniowy hydrauliczny to specyficzny rodzaj urządzenia, które do działania potrzebuje zewnętrznego źródła zasilania hydraulicznego. Bijak napędzany jest dzięki wykorzystaniu energii ciśnienia oleju hydraulicznego, który przepływa przez przewód z agregatu hydraulicznego. Taki rodzaj zasilania sprawia, że młoty wyburzeniowe są mobilne i mogą być wykorzystywane w każdym miejscu, niezależnie od dostępności źródła energii elektrycznej czy sprężonego powietrza. Przekłada się to na wszechstronność zastosowań oraz oszczędność czasu i kosztów. Wysoka moc młotów hydraulicznych sprawia, że to najlepsze narzędzia do przeprowadzania prac wyburzeniowych. Doskonale radzą sobie z kruszeniem kostki brukowej, asfaltu, jak również zbrojonego betonu.

Młoty hydrauliczne wykorzystywane są przy rozbiórkach budynków (skuwanie ścian i posadzek, tworzenie otworów instalacyjnych) oraz podczas prac drogowych. Wysokiej jakości młoty wyburzeniowe hydrauliczne zostały zaprojektowane z myślą o pracy w najtrudniejszych warunkach. Wykonane są z trwałych materiałów, a solidna obudowa chroni urządzenie przed uszkodzeniami. Nowoczesne narzędzia zapewniają także bezpieczeństwo pracy oraz komfort użytkowania. Dostępne w naszym sklepie młoty hydrauliczne charakteryzują się bezawaryjnym i wydajnym działaniem. Skutecznie amortyzują również wytwarzane wibracje i ograniczają poziom generowanego hałasu.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze młota hydraulicznego?

Młoty wyburzeniowe hydrauliczne różnią się między sobą parametrami technicznymi, które decydują o wydajności działania urządzenia. Dzięki temu można wybrać narzędzie dopasowane do danego zastosowania. Przy zakupie warto wziąć pod uwagę takie wskaźniki, jak:

  • maksymalne ciśnienie - podawane w barach;
  • liczba uderzeń - ile uderzeń w ciągu jednej minuty jest w stanie wygenerować młot wyburzeniowy;
  • siła udaru - wartość podawana w dżulach (J), określa z jaką energią młot uderza podczas pojedynczego ruchu;
  • waga - profesjonalne młoty hydrauliczne charakteryzują się dość dużą wagą;
  • przepływ oleju w układzie hydraulicznym;
  • dodatkowe wyposażenie i funkcje decydujące o komforcie oraz bezpieczeństwie pracy - np. funkcja tłumienia drgań;
  • współpraca z różnymi agregatami hydraulicznymi.

W naszym sklepie dostępna jest szeroka gama młotów wyburzeniowych hydraulicznych przeznaczonych do różnorodnych zastosowań w budownictwie. Wszystkie modele charakteryzuje duża siła uderzenia. Pozwala to osiągnąć maksymalną produktywność podczas prac wyburzeniowych. Oferowane młoty hydrauliczne zapewniają także wysokim poziom komfortu użytkowania oraz bezpieczeństwo operatora.

pixel