Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Betoniarki i mieszalniki

( ilość produktów: 4 )

Prace budowlane czy remontowe nie mogą przebiegać bez użycia odpowiednich maszyn i narzędzi. Jedną z podstawowych czynności wykonywanych podczas realizacji inwestycji jest przygotowywanie masy betonowej. Wykonanie tego zadania ręcznie, przy użyciu wiadra i łopaty, z pewnością nie zagwarantuje materiału o odpowiednich parametrach i konsystencji. Dlatego na każdym placu budowy musi znaleźć się odpowiednia betoniarka.

Betoniarki i mieszalniki są urządzeniami wyposażonymi w napęd, dzięki któremu beczka na beton obraca się w jednostajnym tempie. Łączenie składników mieszanki następuje wówczas równomiernie. Zaletą takiego urządzenia jest możliwość dozowania składników również podczas jego pracy. Pozwala to na poprawienie konsystencji przez rozrzedzenie jej wodą, czy zagęszczenie piaskiem lub cementem.

Betoniarka spalinowa sprawdzi się przy pracach na zewnątrz budynku, takich jak wylewanie fundamentów pod garaż czy budynek gospodarczy. Modele z napędem elektrycznym mogą być użytkowanie również w pomieszczeniach.

Betoniarki bębnowe i kielichowe z wyposażeniem

Asortyment, który oferujemy, obejmuje betoniarki bębnowe i mieszalniki kielichowe z napędem elektrycznym o różnej mocy. Spora pojemność zbiornika umożliwia przygotowanie odpowiedniej ilości masy betonowej na potrzeby wykonania podłóg w domu lub wykonania wewnętrznych ścianek działowych. Mała betoniarka jest też niezastąpiona w firmach, które usługowo zajmują się wykonywaniem kompleksowych remontów.

Proponowane modele betoniarek są wyposażone w system jezdny, co ułatwia ich przemieszczanie. Są stabilne, dzięki specjalnej podporze, oraz wygodne w obsłudze. Duże obrotowe koło pozwala na wygodne wychylenie zbiornika i wylanie jego zawartości.

Zależnie od potrzeb proponujemy modele ze zbiornikiem o pojemności od 120 do 220 l i silnikiem o mocy od 500 do 850 W. Każda betoniarka w naszym asortymencie wyróżnia się trwałością, stabilną konstrukcją i odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję. Stabilną i długotrwałą pracę gwarantuje wyposażenie urządzeń w solidny żeliwny wieniec.

pixel