Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Walce drogowe prowadzone

( ilość produktów: 5 )

Przygotowywanie podłoża pod alejki, parkingi, drogi, place zabaw czy tereny rekreacyjne wymaga stosowania różnych technik zagęszczania i wyrównywania gruntu. Zależnie od tego, czy zmiana struktury obejmuje głębsze warstwy ziemi, na której powstanie obiekt lub plac czy też wymaga jedynie ubicia i wyrównania jego powierzchni – stosuje się inne typu maszyn. W tej kategorii proponujemy walce drogowe, przeznaczone do wykonywania prac z jednym i drugim zakresie.

Walce prowadzone charakteryzują się tym, że są obsługiwane przez pracownika, który ciągnie urządzenie za specjalny uchwyt. Pomimo obsługi ręcznej maszyna jest wyposażona w silnik, który napędza układ wibracyjny. W efekcie bęben lub bębny nie tylko oddziałują na podłoże siłą nacisku, ale też drganiami. Walce drogowe prowadzone gwarantują wysoką skuteczność zagęszczenia gruntu, nie tylko na większą głębokość, ale również powierzchniowo. Dlatego doskonale sprawdzają się przy utwardzaniu powierzchni grysu, tłucznia, żwiru lub innego materiału, którym wysypano plac czy ścieżkę.

Profesjonalny sprzęt niezbędny na budowie

Walce drogowe, które oferujemy w Agro Metal, są maszynami niezbędnymi na niemal każdej budowie. Zaliczają się do podstawowego wyposażenia, wykorzystywanego zarówno na etapie prac przygotowawczych, jak i podczas sprzątania czy zagospodarowywania terenu po zakończeniu inwestycji. Proponujemy zarówno warianty jedno- jak i dwubębnowe, a także walce okołkowane, które są znacznie efektywniejsze w głębokim zagęszczaniu gruntu.

Maszyny, które sprzedajemy pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów i różnią się parametrami technicznymi. Największe walce okołkowane marki BOMAG charakteryzują się ciężarem eksploatacyjnym 1595 kg i obciążeniem roboczym dla gruntu 775 kg/cm. Te prawdziwe kolosy poradzą sobie z każdym podłożem, przygotowując je do wykorzystania budowlanego. Proponujemy też mniejsze modele, takie jak jednobębnowy walec BOMAG BW 55 E, który doskonale sprawdzi się przy utwardzaniu ścieżek ogrodowych, osiedlowych parkingów i placów zabaw.

pixel