Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pilarki stołowe

( ilość produktów: 11 )

Chcesz kupić piłę stołową do drewna? Poszukujesz rozwiązania, które pozwoli Ci na swobodne cięcie desek, płyt, materiałów drewnopodobnych lub drewnianych klocków? Koniecznie zobacz ofertę naszego sklepu. Znajdziesz tu szeroki wybór urządzeń renomowanej niemieckiej firmy ATIKA. Polecamy piły stołowe dopasowane do naprawdę różnych potrzeb - wybieraj spośród modeli o średnicach tarcz od 315 nawet do 500 mm. Teraz z łatwością dobierzesz urządzenie rzeczywiście dopasowane do Twoich potrzeb.

Piły stołowe do profesjonalnego zakładu stolarskiego

Mamy dla Ciebie profesjonalne piły stołowe do drewna ATIKA z dwiema wielkościami stołów roboczych - 800 x 550 mm i 1050 x 750 mm. Chcesz używać budowlanej krajzegi do drewna, ale nie masz trójfazowego zasilania w swoim zakładzie lub na budowie? Teraz to nie problem! Do wyboru masz zarówno urządzenia trójfazowe (400V), jak również jednofazowe (230V). Piły stołowe do drewna od firmy ATIKA to zakup na wiele lat! Oparte są o wytrzymałą konstrukcję z blachy stalowej. Sama płyta stołu została dodatkowo zabezpieczona przed korozją w procesie ocynku. Piły posiadają równoległe ograniczniki, które wyposażone są w blokady, a wskaźnik skali pokazuje wartość w milimetrach. Każda z pił stołowych ATIKA może zostać podłączona do urządzenia odsysającego.

Krajzega do prac remontowo-budowlanych i warsztatów

Interesuje Cię profesjonalna grubościówka do drewna? Sprawdź produkty Belmash z naszej oferty. A może przyda Ci się tarczowa pilarka stołowa? Mamy urządzenia producentów takich jak Dedra, Metabo czy Atika. Zapewniamy szeroki wybór pilarek stołowych, dostosowanych do różnych potrzeb oraz oczekiwań. Jeżeli nie wiesz która krajzega będzie najlepszym wyborem dla Twojej firmy, to koniecznie skontaktuj się z nami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sprzedaży maszyn do obróbki drewna, będziemy w stanie dobrać najbardziej optymalne rozwiązania dla Twoich potrzeb.

Różna moc i głębokość cięcia

Nasza oferta pił stołowych jest na tyle szeroka, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zobacz choćby jak wiele wariantów mocy możesz znaleźć wśród urządzeń jednego producenta. Dla przykładu weźmy pilarki stołowe Dedra. Łatwo wybierzesz wśród urządzeń o mocach od 600 nawet do 2200W! Albo krajzegi od Belmash. Obydwa urządzenia tego producenta (SDR-2200 i SDMR-2500) jakie mamy w naszej ofercie  umożliwiają wykonywanie następujących prac:

  • Struganie: na płaszczyźnie lub pod kątem (szerokość: 2700 mm; grubość do 3 mm)
  • Grubościówka (szerokość: 260 mm; wysokość: 120 mm)
  • Frezowanie frezem tarczowym
  • Rozpiłowywanie: wzdłuż, w poprzek, pod kątem
pixel