Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Cedrus

( ilość produktów: 168 )

Cedrus to Polska firma powstała w 1993 roku. Jest to jeden z największych w Polsce dystrybutorów maszyn i narzędzi ogrodniczych oraz części i akcesoriów dla ogrodu i lasu.

Firma Cedrus na początku zajmowała się dystrybucją pilarek i części zamiennych do urządzeń. Od 2007 r. wprowadzili do swojej oferty importowane maszyny i urządzenia różnych firm takich jak: Weibang, Pubert, Ariens, Simplicity, Loncin, Cifarelli. Każdego roku Cedrus wprowadza nowe urządzenia i poszerza swój asortyment maszyn, żeby sprostać potrzebom i oczekiwaniom klientów.

W 2016 r. firma Cedrus wprowadził do swojej oferty linię produktów pod własną marką. W ofercie możecie Państwo znaleźć maszyny i urządzenia do prac ogrodowych: glebogryzarki, traktorki, kosiarki, łuparki do drewna oraz wiele innych maszyn głównie do prac w ogrodzie.
Obecnie w ofercie znajdziecie Państwo ponda 100 rodzajów maszyn ogrodniczych i budowlanych marki Cedrus oraz wiele akcesoriów i części zamiennych. Od maszyn spalinowych, elektrycznych po urządzenia akumulatorowe.

Dzięki oferowanym urządzeniom i produktom wykonasz wszystkie prace ogrodnicze jakie tylko przyjdą Ci na myśl.

Jako firma Hurt-Detal Agro-Metal współpracujemy z firmą Cedrus od wielu lat. Sprzedajemy z powodzeniem urządzenia tej marki oraz części zamienne. Nasz autoryzowany serwis przeprowadza również naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

pixel