Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

ODKURZACZE PRZEMYSŁOWE

( ilość produktów: 87 )

Odkurzacz przemysłowy Karcher

Odkurzacze przemysłowe do czyszczenia na sucho lub mokro to idealne rozwiązanie do utrzymania  czystości różnych obszarów w obiektach użyteczności publicznej. Maszyny te wyróżniają się innowacyjnością i odpowiednimi parametrami, dzięki czemu nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Odkurzacze przemysłowe doskonale sprawdzają się w hotelach, pensjonatach, biurach, restauracjach, zakładach produkcyjnych i firmach zajmujących się czyszczeniem kontraktowym. Doskonale radzą sobie z każdym rodzajem zabrudzeń. Nadają się do czyszczenia dywanów, tapicerek samochodowych i meblowych oraz podłóg twardych. Tego typu maszyny zwiększają komfort pracy i znacznie ją przyspieszają. 

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo starannie wyselekcjonowane odkurzacze przemysłowe będące kwintesencją wysokiej jakości, trwałości i niezawodności. Oferujemy produkty pochodzące wyłącznie od renomowanych producentów (BOSCH, KARCHER, MILWAUKEE, MAKITA), co tylko podnosi ich status i gwarantuje najlepszą jakość. Proponujemy maszyny, które idealnie sprawdzają się w trudnych i wymagających warunkach, gdzie najważniejsze jest zapotrzebowanie na solidny i wysokowydajny sprzęt. W przeciwieństwie do odkurzaczy profesjonalnych, modele przemysłowe są świetnie dostosowane do pracy ciągłej. Nasze odkurzacze posiadają wiele funkcji, z których każda przyczynia się do kompleksowego utrzymania czystości.

Oferujemy odkurzacze Karcher WD3 odpowiednie do przemysłu, w promocyjnej cenie 275 zł. Urządzenie jest również idealne do użytku domowego, jest łatwe w obsłudze i konserwacji. Model Karcher NT 35 z kolei przeznaczony jest do pyłów niebezpiecznych, zamontowano w nim system automatycznego czyszczenia filtra. 

Model Stihl SE 122 to urządzenie budowlane z funkcją odkurzania na mokro, które może być stosowane m.in. do gipsu. W Agro Metal oferujemy również odkurzacze bezrowkowe, zbieracze do pyłu i wiele innych. U nas znajdą Państwo najlepsze ceny, w zakładkach poszczególnych produktów dostępne są opinie na ich temat.

pixel