Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Maszyny i urządzenia czyszczące

( ilość produktów: 978 )

Utrzymanie czystości przedmiotów, wyposażenia wnętrz, maszyn, pomieszczeń czy terenu jest niezbędne nie tylko w celach estetycznych. Zanieczyszczenia niosą ze sobą ryzyko zachorowań oraz niekorzystnie wpływają na bezpieczeństwo czy funkcjonowanie różnego rodzaju sprzętu. W usuwaniu kurzu, śmieci, pozostałości smarów i plam pomagają profesjonalne maszyny sprzątające. Możesz je znaleźć w naszym sklepie.

Do mycia podłóg i posadzek

Czynności sprzątające obejmują szeroki zakres prac, niezbędnych do przywrócenia ładu w otoczeniu oraz higieny i komfortu użytkowania różnych przedmiotów czy pomieszczeń. Płaszczyznami sprzątanymi najczęściej i w niemal każdym pomieszczeniu są podłogi. Zależnie od typu wnętrza niezbędne jest ich zamiatanie, mycie czy szorowanie, a w przypadku dywanów i wykładzin – również odkurzanie.

Utrzymanie w czystości podłóg w obiektach publicznych czy przemysłowych wymaga wiele pracy i czasu. Usprawnienie tych czynności jest możliwie dzięki odpowiednim urządzeniom. Zaliczają się do nich maszyny do czyszczenia posadzek. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz między innymi nowoczesne szorowarki. Są one dostępne w wielu wariantach. Dzięki temu bez problemu można dopasować model do wielkości sprzątanych pomieszczeń, częstotliwości i rodzaju wykonywanej w nich pracy.

Oferujemy doskonałe, wydajne i niezawodne maszyny czyszczące marki Karcher, przeznaczone zarówno do mycia i szorowania płaskich posadzek, jak i do sprzątania schodów. Szorowarki uzupełniają urządzenia sprzątające do utrzymania czystości na sucho. Proponujemy między innymi zamiatarki ręczne i elektryczne oraz polerki i odpowiednie środki chemiczne.

Maszyny z kablem lub akumulatorem

Maszyny sprzątające dostępne w naszym asortymencie w większości są zasilane elektrycznie. Dbając o komfort korzystania z nich w różnych obiektach zapewniamy zarówno modele zasilane z sieci, jak i akumulatorowe. Maszyna sprzątająca z kablem ma te zaletę, że może wykonywać pracę nieustannie przez wiele godzin. Dlatego sprawdzi się wszędzie ta, gdzie zamiatania czy szorowania wymaga wiele metrów kwadratowych posadzek. Warunkiem jest dostęp do gniazdek elektrycznych.

Jeśli interesują Cię urządzenia czyszczące przydatne przy sprzątaniu hal o dużej powierzchni lub miejsc, w których nie ma dostępu do źródła zasilania, polecamy modele akumulatorowe. Urządzenia sprzątające tego typu mogą być użytkowane w długich korytarzach, a chociaż mają ograniczony czas pracy, zazwyczaj wynosi on kilka godzin. Proponowane przez nas maszyny sprzątające do dużych obiektów są wyposażone w fotel, który poprawia komfort pracownika obsługi.

Szorowarki, zamiatarki, odkurzacze centralne i akumulatorowe, czy polerki nie wyczerpują jeszcze oferty urządzeń sprzątających. Zajmujemy się też dystrybucją myjek ciśnieniowych oraz maszyn do czyszczenia suchym lodem wraz wydajnymi wytwornicami. Dostarczamy również urządzenia piorące do wykładzin, myjki do okien, parownice oraz szeroką gamę chemii czyszczącej. Każda maszyna sprzątająca jest opatrzona gwarancją producenta.

pixel