Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Parownice i odkurzacze parowe

( ilość produktów: 9 )

Sprzątanie pomieszczeń z wykorzystaniem tradycyjnych metod i narzędzi nie zawsze gwarantuje uzyskanie satysfakcjonujących efektów. Tradycyjny odkurzacz podczas pracy nie tylko zbiera kurz, ale również część zanieczyszczeń wzbija w powietrze. W efekcie osiadają one z powrotem na dywanie czy posadzce sprawiając, że sprzątanie jest niedokładne. Gwarancję większej skuteczności zapewniają odkurzacze parowe.

Odkurzanie, mopowanie i osuszanie w jednym

Wykorzystanie pary wodnej pod wysokim ciśnieniem do sprzątania nie tylko gwarantuje usuwanie niemal wszystkich zanieczyszczeń. Efektem pracy takiego urządzenia jest też odkażanie sprzątanych powierzchni. Biorąc pod uwagę fakt, że insekty i drobnoustroje giną w temperaturze powyżej 60 stopni Celsjusza, parowy odkurzacz skutecznie je wyeliminuje.

Parownice znajdują zastosowanie w utrzymaniu czystości rozmaitych powierzchni. Dzięki odpowiednim końcówkom mogą jednocześnie usuwać kurz, zmywać powierzchnię na podobieństwo mopa oraz osuszać ją ciepłym powietrzem. Jeden przejazd odkurzaczem zastępuje pracę kilku maszyn ręcznych. Pozwala to nie tylko zaoszczędzić czas, ale również pracę personelu sprzątającego oraz koszty.

Odkurzacz parowy marki Karcher, który znajdziesz w naszej ofercie, charakteryzuje się bardzo wysoką wydajnością. Urządzenia tego typu doskonale sprawdzają się przy utrzymaniu czystości biur, obiektów publicznych takich jak kina czy teatry, szkół oraz innych miejsc, w których konieczne jest częste czyszczenie wykładzin i innych powierzchni tekstylnych. Funkcjonalność wybranych modeli zwiększa jeszcze połączenie w nich kilku trybów pracy. Mogą one pracować na mokro, jako odkurzacz na parę, ale również odkurzać na sucho, w sposób bardziej tradycyjny.

Urządzenia bezpieczne dla alergików

Odkurzacz parowy i parownica są urządzeniami wyjątkowo bezpiecznymi dla małych dzieci, osób wrażliwych oraz dla alergików. Sprzątanie na mokro nie powoduje wzbijania kurzu w powietrze, a obciążone wilgocią drobinki zanieczyszczeń pozostają na podłożu i są wciągane przez system ssący. W efekcie sprzątanie jest bardzo dokładne, a ilość usuwanych drobinek kurzu i alergenów osiąga nawet 99%.

Zaletą parownic marki Karcher jest też wyposażenie ich w wiele końcówek przystosowanych do czyszczenia różnych powierzchni oraz zakamarków. Można je z sukcesem wykorzystywać do czyszczenia tapicerki meblowej, ceramiki sanitarnej, płytek ceramicznych i fug, baterii kuchennych i łazienkowych, tapicerki samochodowej, płyt kuchennych, okapów, a nawet okien i luster. Na każdej powierzchni gwarantują osiąganie doskonałych efektów i perfekcyjnej czystości.

Parownice są też przystosowane do współpracy z tradycyjnym żelazkiem. Generując intensywny strumień pary pod dużym ciśnieniem, zapewniają znacznie lepsze efekty prasowania trudnych tkanin, takich jak bawełna czy len. Polecamy parownice zarówno do zastosowań domowych, jak i do przedszkoli, szpitali, zakładów krawieckich i innych miejsc tego typu. Urządzenia, które proponujemy, pochodzą od renomowanych producentów, są w pełni bezpieczne i objęte gwarancją.

pixel