Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Polaris Ranger

( ilość produktów: 13 )

Ten bezkompromisowy ciężarowiec terenowy, oferuje niezrównaną moc i wytrzymałość, połączoną z komfortem i bezpieczeństwem, na jakie zasługujesz. Dostępne są różne modele o pojemnościach silnika od 570 do 1000 cm3 i mocy nawet 90 KM. Co więcej, Polaris Ranger może pomieścić wygodnie i bezpiecznie od 2 do nawet 6 osób.

Dopasuj Swojego Quada Polaris Ranger - Personalizacja i Dodatki w Sklepie Agro-Metal

Zaletą zakupów w Agro-Metal jest możliwość pełnej personalizacji Twojego Polaris Ranger. Możemy doposażyć Twój pojazd w liczne dodatki, takie jak kufry, zderzaki, wyciągarki, osłony dłoni, a także grzane manetki. Dla tych, którzy używają swojego Polaris Ranger do prac zimowych, oferujemy również pługi śnieżne.

Polaris Ranger jest również odpowiedzią na potrzeby służb. Dzięki swojej niezrównanej mocy i wytrzymałości, doskonale sprawdzi się w trudnych warunkach terenowych, zarówno dla straży pożarnej, granicznej i w wojsku.

Polaris Ranger - Idealne Rozwiązanie Do Pracy i Rekreacji - Sklep Agro-Metal

Co więcej, większość oferowanych w naszym serwisie pojazdów Polaris posiada homologację drogową na ciągnik rolniczy. Możesz odliczyć pełny podatek VAT, wykorzystując pojazd do licznych prac wokół firmy.

Oferujemy nie tylko najwyższej jakości pojazdy, ale również pełne wsparcie i doradztwo w wyborze idealnego modelu dla Ciebie. Nasza pasja do terenowych wyzwań przeplata się z profesjonalizmem i dbałością o każdy szczegół - tak, aby Twoje doświadczenie z Polaris Ranger było niezapomniane. Zapraszamy do sklepu Agro-Metal - Twojego przewodnika po świecie poza utartymi szlakami.

pixel