Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

POLARIS - QUADY POJAZDY

( ilość produktów: 53 )

Historia quadów Polaris

Polaris to amerykańska marka quadów, pojazdów off-roadowych i użytkowych. Cieszy się ona ogromną i stale rosnącą popularnością wśród miłośników terenowych wrażeń. Nazwa Polaris wywodzi się od Gwiazdy Polarnej, a historia marki rozpoczęła się w 1954 r. od produkcji pierwszych na świecie skuterów śnieżnych. Następnie w roku 1985 zbudowano pierwszy w USA pojazd ATV. W 1996 r. sprzedany został pierwszy, dzisiaj już koronny model quada Polaris Sportsman z niezależnym tylnym zawieszeniem IRS.

Od 2002 r. rozpoczęto stałe dostawy pojazdów Polaris dla wojska amerykańskiego.

W 2008 r. został sprzedany 1 000 000 model Sportsman a w 2014 r. powstała fabryka pojazdów ATV i SSV w Opolu, będąca dostawcą pojazdów użytkowych dla całej Europy. Od tamtej pory marka Polaris w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie stale rozwijając swój asortyment pojazdów terenowych.

Modele pojazdów terenowych Polaris

W ofercie Agro-Metal znajdziecie quady o pojemności silnika 570 cm3 oraz 1000 cm3, o mocy od 44 do 90 KM. To co wyróżnia quady Polaris to m.in. najwyższej jakości zawieszenie, napęd na cztery koła oraz elektroniczne wspomaganie kierownicy (EPS). Istnieje możliwość trójstopniowej regulacji wspomagania w zależności od preferencji i charakterystyki terenu.

W ofercie naszej firmy Agro-Metal znaleźć można : Quad Polaris Scrambler, Polaris Touring oraz Polaris Sportsman. Spełniają wymogi początkujących użytkowników stawiających swoje pierwsze kroki w terenie, jak również najbardziej wymagających rajdowców. Warto wspomnieć o quadach sportowych do których zaliczamy modele Polaris Scrambler XP 1000S oraz Polaris Sportsman XP 1000S.

Bardzo ważną grupą pojazdów są także Polaris RZR tzw. Buggy. Zapewniają one niesamowitą ilość wrażeń i emocji w terenie, gdyż oferują moc od 100 do nawet 225 KM! Jednocześnie zapewniają nam większą ładowność przy dalszych wyprawach i mogą pomieścić od 2 do nawet 4 osób. Jeśli szukasz pojazdu, którym będziesz mógł latać to właśnie, któryś z naszych quadów Polaris RZR.

Następna kategoria offroadowych maszyn to Polaris Ranger i General. Są to prawdziwe konie pociągowe przeznaczone od najcięższych prac i zadań specjalnych dedykowane do prac komunalnych, w gospodarstwach rolnych, Straży Pożarnej, związkach łowieckich i wielu innych firm oraz użytkowników prywatnych. Wśród asortymentu Polaris Agro-Metal oferuje pojazdy Ranger o pojemności silnika od 570 do 1000 cm3 i mocy między 44 a 90 KM. Co ciekawe na potrzeby jednostek specjalnych pojazdy Ranger są dostępne z liczbą miejsc od 2 do nawet 6 osób!

Wszystkie pojazdy Polaris ATV (Sportsman, Touring, Scrambler) oraz Polaris UTV (Ranger, General i RZR) możemy dowolnie konfigurować doposażając je w liczne dodatki. Najbardziej popularnymi akcesoriami do quadów są kufry, zderzaki, wyciągarki, osłony dłoni oraz podwozia i grzane manetki. Bardzo często użytkownicy doposażają je także w pługi śnieżne. Natomiast większe pojazdy użytkowe czyli Rangery i Generale możemy wyposażyć w modułową kabinę z ogrzewaniem co pozwala nam cieszyć się komfortem podczas jazdy także zimą. Dzięki modułowej konstrukcji kabinę możemy demontować w zależności od potrzeb i pogody, dzięki temu możemy jeździć z pełną zabudową lub jedynie z dachem albo przednią szybą.

Homologacja quad Polaris

Co bardzo istotne większość pojazdów Polaris posiada homologację drogową na ciągnik rolniczy, dzięki czemu wyposażone są w hak co jeszcze zwiększa ich użyteczność. W przypadku zakupu quada na prywatną firmę lub instytucje jak jednostki Straży Pożarnej, Policji, Straży Granicznej czy wojska możemy odliczyć pełny podatek VAT, wykorzystując pojazd do licznych prac wokół firmy jak odśnieżanie, przewóz sprzętu czy poszukiwania w trudnym terenie.

pixel