Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

WERTYKULATORY I AERATORY

( ilość produktów: 25 )

Dbanie o trawnik przed domem, na działce lub w przestrzeni publicznej wymaga wiele pracy, zaangażowania oraz profesjonalnego sprzętu. Oferowane przez nasz sklep aeratory oraz wertykulatory ułatwią prace ogrodowe nawet na dużych powierzchniach. Stosowanie ich do pielęgnacji trawników skutkuje piękną zielenią i gęstym dywanem z trawy, który napawa dumą i świadczy o wysokich umiejętnościach ogrodnika.

Spalinowe, elektryczne i inne rodzaje napędów

Oferowane przez nasz sklep aeratory i wertykulatory elektryczne i spalinowe ułatwiają i przyspieszają prace w ogrodzie. To produkty najlepszych światowych producentów, którzy zadbali o wydajność i trwałość swoich maszyn do spulchniania trawników nawet o dużej powierzchni. Nie brakuje też urządzeń, które posiadają zarówno funkcję aeratora, jak i wertykulatora, dzięki czemu można stosować je w zależności od potrzeb bez konieczności posiadania dwóch różnych urządzeń. To świetne rozwiązanie zwłaszcza na działki rekreacyjne lub do ogrodów przydomowych. Aerator i wertykulator elektryczny to urządzenie, które najlepiej sprawdzi się na niewielkiej działce albo w ogrodzie blisko domu, wszędzie tam, gdzie istnieje możliwość podłączenia go do gniazdka elektrycznego. Wertykulatory oraz aeratory spalinowe są cięższe i większe, ale nie wymagają podłączenia do prądu, dlatego mają większy zasięg. Urządzenia bez napędu mogą być użytkowane na małej powierzchni, na przykład w ogródkach rekreacyjnych. Ich zaletą jest cicha praca.

Skuteczne napowietrzanie trawy i pielęgnacja trawnika

Wysokiej jakości wertykulator do trawy służy do napowietrzania trawnika. Urządzenie jest wyposażone w pionowe noże, które w trakcie pracy nacinają obumarłą część trawnika i podnoszą ją. Wertykulator rozluźnia glebę, dzięki czemu do korzeni dostarczana jest woda, a gleba staje się napowietrzona. Praca wertykulatorem ogranicza rozrastanie się mchu oraz chwastów na trawniku. Regularne używanie wertykulatora usuwa mech i filc, który powstaje po koszeniu trawy, a który przyczynia się do chorób trawnika. Zabieg wertykulacji przyspiesza wzrost zdrowej trawy. Aerator to urządzenie z kolcami, które w glebie wykonuje okrągłe otwory. Podobnie jak w przypadku wertykulatora, aerator zwiększa dostęp wody i powietrza do korzeni oraz rozluźnia glebę, jednak zabieg należy wykonywać częściej, zwłaszcza na intensywnie użytkowanych trawnikach. Dzięki zabiegom za pomocą aeratora elektrycznego lub spalinowego ziemia staje się luźniejsza, a cały trawnik bardziej odporny na deptanie. Aerator niszczy też chwasty i powoduje szybszą regenerację trawy.

Aeratory i wertykulatory w atrakcyjnych cenach

Proponowane przez nas wertykulatory i aeratory spalinowe i elektryczne najlepszych marek, gwarantują wysoką wydajność pracy, trwałość ostrzy i odpowiednią głębokość cięcia. Dzięki silnikowi wertykulacja trawnika nie wiąże się z wysiłkiem fizycznym i wielogodzinną, żmudną pracą w ogrodzie. Urządzenie jest maksymalnie bezpieczne. Najwyższej jakości aeratory i wertykulatory dostępne są w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu każdy ogrodnik, nawet amator, może posiadać profesjonalny sprzęt do pielęgnacji trawników.

Szeroki wybór funkcjonalnych aeratorów i wertykulatorów

W naszym asortymencie znajdziesz aeratory i wertykulatory w wielu odsłonach. To urządzenia o różnej mocy, szerokości roboczej, a także typie napędu. Oferujemy produkty zarówno ze średniej, jak i wyższej półki cenowej. Nasze aeratory i wertykulatory pozwalają na przygotowanie terenu w niewielkich ogrodach i na bardzo rozległych obszarach. Oferujemy też modele ze specjalnym koszem. Do niektórych produktów dołączono dodatkowe elementy, takie jak wymienne wałki. Pozwala to na wykonywanie kilku różnych prac ogrodowych z wykorzystaniem jednego urządzenia. Oferujemy przede wszystkim modele uniwersalne. Pozwalają one na kompleksowe przygotowanie trawnika do wysiewu. Mogą być stosowane również w celu jego odświeżenia w trakcie sezonu wiosennego. Nasze urządzenia łączą w sobie dwa wałki, dzięki czemu mogą pełnić funkcję aeratora i wertykulatora jednocześnie. To rozwiązanie, które pozwala na zaoszczędzenie zarówno pieniędzy, jak i miejsca do przechowywania sporego urządzenia.

Aeratory i wertykulatory wyposażone w nowoczesne rozwiązania

Dostępne urządzenia wyposażono w szereg innowacyjnych technologii. Wśród nich można wyróżnić np. wał aeracyjny, który można łatwo przekształcić w element do napowietrzania trawnika i wyczesywania z jego powierzchni filcu z rozkładających się źdźbeł trawy. W niektórych modelach zastosowano także specjalne noże uchylne, dodatkowo zwiększające ich żywotność, nawet jeśli dojdzie do uderzenia o kamienie. Oferujemy też urządzenia wyposażone w specjalną dźwignię do regulacji wysokości pracy. Taki sprzęt może być wykorzystywany do przygotowania różnego rodzaju powierzchni, także tej z dużymi nierównościami. Wykonano go z jakościowych, wytrzymałych materiałów, które mogą łatwo wbijać się w twarde podłoże. Aeratory i wertykulatory są objęte gwarancją. Daje ona pewność, że urządzenia zakupione w naszym sklepie będą działać prawidłowo przez kolejne lata. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą!

pixel