Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Traktorki kosiarki samojezdne

( ilość produktów: 96 )

Maszyna komunalna

Prace w ogrodzie choć przyjemne, nie zawsze są proste i lekkie. Czasami bywają czasochłonne i męczące. W trosce o dobro i wygodę naszych Klientów oferujemy wysokiej klasy, nowoczesne i niezawodne maszyny komunalne, które ułatwią codzienne obowiązki w ogrodzie. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo traktory ogrodowe, kosiarki ogrodowe oraz niezwykle funkcjonalne i wszechstronne kosiarki traktorki. Proponujemy maszyny pochodzące od znanych i cenionych na rynku producentów. Wszystkie nasze maszyny to gwarancja jakości i solidności wykonania.

Oferowane przez nas maszyny komunalne w sposób doskonały łączą niezawodność, wytrzymałość i moc w każdym aspekcie konstrukcji. Są proste w obsłudze i wygodne w użytkowaniu. Zapewniają perfekcyjne rezultaty pracy zarówno w mniejszych ogródkach prywatnych, jak również większych ogrodach użyteczności publicznej. Wyjątkowy design, uniwersalność i najwyższe standardy technologii oferowanych przez nas maszyn komunalnych sprawiają, że cieszą się one ogromnym powodzeniem i dużą popularnością wśród Klientów.

Traktorki firmy Stiga to traktorek odpowiedni zarówno do przemysłu jak i domu prywatnego. Kosiarka idealnie sprawdzi się do ogrodów o większych powierzchniach, skwerów. Oferujemy też traktorki do większych parków, np. Stiga Estate. Model można zaopatrzyć w pług śnieżny, dzięki czemu można zachować czystość również w trakcie zimy. 

W Agro Metal dostępne są też mniejsze traktorki do ogrodu, firmy Ferris, nie posiadające funkcji skrętu. Stanowią idealna alternatywę dla standardowej kosiarki. Na oficjalnej stronie producenta dostępne są filmy prezentujące umiejętności urządzenia. Aby zamówić traktorek Ferris prosimy o skontaktowanie się z BOK sklepu.

Od dłuższego czasu w naszym sklepie można również kupić traktorki firmy Cub Cadet cieszące się dużym zainteresowaniem. 

pixel