Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Glebogryzarki Honda

( ilość produktów: 9 )

Spulchnianie ziemi jest istotnym elementem prac przygotowawczych gleby pod uprawy warzyw czy roślin ozdobnych. Nawet zakładanie trawnika warto poprzedzić starannym spulchnieniem ziemi, dzięki któremu będzie ona znacznie lepiej napowietrzona i nawodniona podczas podlewania. Spulchnianie ma też inny cel. Rozluźnienie zbitej struktury podłoża stwarza znacznie lepsze warunki do kiełkowania nasion, które skutecznie przebijają się w kierunku powierzchni i lepiej rozwijają system korzeniowy. Do sezonowego spulchniania ziemi idealnie nadaje się glebogryzarka Honda.

Japońska marka Honda kojarzy się przede wszystkim z samochodami, jednak firma, której początki sięgają 1906 roku, ma do zaoferowania znacznie więcej. Japoński producent jest też znany z konstruowania robotów, samolotów, lekkich maszyn budowlanych oraz doskonałych silników. W tej ostatniej dziedzinie jest światowym liderem. W asortymencie Agro Metal są też glebogryzarki Honda, będące przykładem wkroczenia korporacji w świat sprzętu i maszyn ogrodniczych.

Idealne do pracy w ogrodzie

Glebogryzarka spalinowa Honda jest przykładem produktu, który każdy ogrodnik chciałby mieć na wyposażeniu. Jest to urządzenie niezwykle przydatne podczas prac sezonowych, zarówno w niewielkim ogrodzie czy na działce, jak i na znacznie większym terenie. Specyfiką oferty produktów tej marki jest różnorodność. Oznacza to, że w ofercie znajdziesz zarówno glebogryzarki Honda o niewielkich rozmiarach i w niskiej cenie, jak i modele duże - wydajne, przeznaczone do spulchniania ziemi pod miejskie trawniki czy nasadzenia parkowe.

Ogrodnikom amatorom z pewnością przypadnie do gustu seria mini. Są kompaktowe urządzenia z silnikiem typu GP 160 o pojemności skokowej 160 cm3. Pomimo niewielkich rozmiarów doskonale radzą sobie z pracą w trudnym terenie, oferując szerokość roboczą do 80 cm. To optymalne rozwiązanie zarówno do małych jak i do średnich ogrodów. Glebogryzarka Honda sprawdzi się również ze znacznie większym terenem. Do dyspozycji są modele z serii Super Komfort, wyposażone w koła, które ułatwiają prowadzenie.

Solidne i niezawodne glebogryzarki

Każda glebogryzarka Honda jest przykładem nowoczesnego rozwiązania technicznego, dzięki któremu przygotowanie terenu pod nowy trawnik, ogród warzywny czy kwiatowy będzie szybkie, proste i całkowicie bezproblemowe. Producent pomyślał o każdym szczególe, począwszy od niezawodnego systemu jezdnego, przez mocny silnik, po rozmaite usprawnienia. Dzięki nim maszyna pracuje ciszej, jest łatwa w prowadzeniu pomimo sporej masy własnej, a także bezpieczna w obsłudze.

Glebogryzarki spalinowe Honda są też wyposażone w dodatkowy osprzęt, który sprawia, że stają się wielofunkcyjne, solidne i niezawodne. Cennym rozwiązaniem jest system ARS Hondy, który wpływa na różnorodność systemów noży stosowanych w maszynie. Efektywne spulchnianie jest osiągane dzięki przeciwnym kierunkom obrotu noży skrajnych i wewnętrznych. Wybrane modele o mniejszej szerokości roboczej świetnie sprawdzą się w uprawie ziemi pomiędzy rzędami roślin uprawnych. Atutem jest też skrzynia biegów o dwóch przełożeniach do przodu i jednym do tyłu, za której pomocą można sterować prędkością jazdy maszyny.

pixel