Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Glebogryzarki Stihl

( ilość produktów: 6 )

Firma Stihl jest doskonale znana wszystkim profesjonalnym ogrodnikom oraz pracownikom przemysłu leśnego. Właśnie od pił i pilarek przeznaczonych do wycinania drzew rozpoczęła się działalność firmy. Od 1929 roku do chwili obecnej powstało wiele wariantów tego sprzętu, coraz nowocześniejszych, wydajniejszych i prostszych w obsłudze. Obecnie obok pilarek na rynku można znaleźć wiele innych produktów tej marki. Są to maszyny i urządzenia dedykowane ogrodnikom i pracownikom leśnym – zarówno do zastosowań amatorskich, jak i profesjonalnych. Wśród nich na uwagę zasługują glebogryzarki spalinowe Stihl, które znajdziesz w asortymencie Agro Metal.

Mocna i zwrotna glebogryzarka Stihl

Jedną z propozycji naszej firmy są glebogryzarki Stihl przeznaczone do wstępnego przygotowania ziemi pod uprawy warzywne czy roślin ozdobnych. Są to maszyny ogrodnicze, które charakteryzują się zwrotną konstrukcją, sprzyjającą prowadzeniu maszyny także po nierównym podłożu. Spulchnianie ziemi jest możliwe dzięki systemowi noży o wysokiej wytrzymałości. Wykonane ze specjalnie dobranego stopu metalu są odporne na złamanie przy uderzeniu w kamień czy korzeń. Mają one również optymalny kształt, który gwarantuje dobre efekty pracy sprzętu.

Proponowane maszyny są wyposażone w silnik spalinowy Briggs & Stratton z najnowocześniejszą technologią OHV oraz z biegiem wstecznym. Z jednej strony jest on bardzo mocny i wydajny, co korzystnie wpływa na pracę całej maszyny. Dzięki niemu też glebogryzarka Stihl jest prosta w obsłudze, a jednocześnie generuje niewiele hałasu. Prowadzenie usprawnia możliwość cofania na biegu wstecznym, co eliminuje potrzebę siłowego ciągnięcia sprzętu w przypadku najechania na przeszkodę. W efekcie prowadzenie maszyny nie wymaga wiele wysiłku i może być realizowane przez każdego ogrodnika amatora.

Glebogryzarka do sezonowych prac w ogrodzie

Glebogryzarki spalinowe Stihl stanowią dobry wybór do uprawy domowych ogrodów czy działek. Są kompaktowe co oznacza, że nie zajmują wiele miejsca. Pozwala to na ich przechowywanie w pomieszczeniu gospodarczym. Ponadto, dzięki silnikowi poszczególne modele doskonale radzą sobie z trudnym podłożem. Sprzyja temu również nowoczesna, zaawansowana technologicznie konstrukcja. Zarówno ona, jak i komfort użytkowania sprawiają, że są one doskonałym wyborem do prac ogrodowych.  Są też bardzo funkcjonalne, gdyż sprawdzają się w pracach przygotowawczych w rolnictwie, aranżacji terenów zielonych czy architekturze krajobrazu. Takim zastosowaniom sprzyja bogaty wybór wyposażenia dodatkowego.

Glebogryzarki Stihl umożliwiają sprawne przygotowanie gleby pod uprawę warzyw sezonowych, zarówno wysiewanych wiosną, jak i jesienią. Są też łatwe w konserwacji i komfortowe, dzięki możliwości ustawienia w wygodnej pozycji do czyszczenia. Każda glebogryzarka spalinowa Stihl w naszym asortymencie jest też wyposażona w system antywibracyjny oraz ogranicznik prędkości, który pozwala na ustawienie poziomu zagłębienia w glebę zespołu roboczego. W ofercie Agro Metal są dostępne glebogryzarki spalinowe Stihl o szerokości roboczej od 60 do 86 cm.    

pixel