Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pompy głębinowe i ogrodowe

( ilość produktów: 8 )

Pompy głębinowe to urządzenia, które tłoczą czystą wodę z ujęć głębinowych. Są niezastąpione wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba doprowadzenia wody ze sporych głębokości i nie można zastosować pomp powierzchniowych i hydroforów zanurzeniowych. Umożliwiają podłączenie bieżącej wody na działkach, domach czy w ogrodach w sytuacji, gdy nie ma możliwości skorzystania z publicznych wodociągów. Ponadto mogą być też stosowane wtedy, gdy chcemy po prostu zmniejszyć rachunki za wodę stosowaną np. do podlewania naszego ogrodu czy używaną do celów sanitarnych (pralki, wc).

Pompy głębinowe mogą różnić się między sobą specyfikacją. W zależności od naszych potrzeb, mamy do wyboru pompy o różnej mocy silnika i wydajności tłoczenia. Podczas wyboru odpowiedniego urządzenia warto zwrócić uwagę na te parametry. Jeśli mamy do czynienia ze źródłem znajdującym się na relatywnie niskiej głębokości (np. lustro wody 8-12 m ), a odległość studni od domu jest niewielka, możemy wybrać silnik o nieco niższej mocy. Jeśli zaś potrzebujemy urządzenia, które będzie dostarczało wodę dla 5-osobowej rodziny, warto wybrać pompę o lepszej wydajności (na poziomie ok. 1-3 m3/h).

W naszej ofercie znajdziecie solidne i wytrzymałe pompy do pozyskiwania wody głębinowej. Decydując się na zakup tego typu urządzenia w naszym sklepie, otrzymujecie  bezawaryjne doprowadzenie wody do domu i ogrodu, z którego będziecie wygodnie korzystać przez długie lata.

Wydajne pompy do pracy w różnych warunkach

Proponowane przez nas pompy ogrodowe do wody to idealne rozwiązanie dla pasjonatów ogrodnictwa, którzy nie chcą martwić się o wysokie rachunki za wodę. W naszej ofercie nie zabrakło zarówno pomp ogrodowych świetnie sprawdzających się podczas doprowadzania wody z odwiertów głębinowych, jak również urządzeń doprowadzających wodę ze zbiorników powierzchniowych. Dzięki zaawansowanym systemom zabezpieczającym są one odporne na zanieczyszczenia piaskiem i innymi drobnymi materiałami mogącymi się znaleźć w wodach czystych. Nowoczesne systemy wskaźnikowe i łatwa instalacja sprawiają, że praca z naszymi pompami jest prosta i wydajna. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą niezawodnych pomp głębinowych i ogrodowych renomowanych producentów.

pixel