Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wycinarka do darni

( ilość produktów: 1 )

Wycinarka do darni to maszyna, która umożliwia stałe lub tymczasowe usuwanie trawy wraz z systemem korzeniowym, a następnie zwijanie jej w rolki. Urządzenie ma szeroki zakres zastosowań:

  • zrywanie starej, zniszczonej darni,
  • wycinanie trawnika, by przenieść go w inne miejsce,
  • usuwanie trawy pod rabaty kwiatowe,
  • usuwanie trawnika na czas prac np. montaż systemu nawadniania czy instalacji gazowych itp.,
  • wycinanie darni w celu montażu siatki przeciw kretom.

Urządzenie zapewnia wycinanie idealnie równych pasów trawy. Wycinarka darni radzi sobie zarówno z usuwanie młodego trawnika z krótkimi korzeniami, jak również z wieloletnią murawą z rozwiniętym systemem korzeniowym.

Wysoka wydajność wycinarek do trawy


W naszej ofercie posiadamy profesjonalne wycinarki darni Weibang, które wyposażone są w niezawodny i potężny silnik spalinowy renomowanej marki Honda o mocy 9 KM. Gwarantuje to wysoką efektywność w czasie wielogodzinnej pracy, nawet na twardej i grubej glebie. Wydajność maszyny do wycinania trawy wynosi aż 1000 m²/h.

Atutem wycinarki do darni jest nóż tnący o zwiększonej twardości, który umiejscowiony jest w pobliżu koła. Zaś dźwignia sterowania centralnego pozwala na regulację kąta ostrza i głębokości wycinania darni (maksymalnie do 5 cm). Dzięki temu trawa jest usuwana precyzyjnie i równo, bez względu na warunki.

Specjalistyczna wycinarka do darni charakteryzuje się solidną i odporną na uszkodzenia konstrukcją. Posiada mocną obudowę malowaną proszkowo oraz napędowe koła łopatkowe, głęboko bieżnikowane, które zapewniają doskonałą przyczepność. Ponadto maszyna do wycinania trawy wyposażona jest w doczepiane koła pneumatyczne do wygodnego transportu urządzenia. Wycinarka została przemyślana także pod kątem łatwej obsługi i ergonomii pracy. Specjalnie zaprojektowany system tłumienia drgań zapewnia komfortowe użytkowanie i zmniejsza zmęczenie operatora.

W naszym sklepie kupią Państwo profesjonalną wycinarkę do darni, która wyróżnia się atrakcyjnym stosunkiem ceny do jakości, co czyni urządzenie doskonałą inwestycją. Wycinarka darni to maszyna często oferowana na wynajem.

pixel