Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kosiarki specjalistyczne

( ilość produktów: 7 )

Kosiarki specjalistyczne przeznaczone są do pracy w trudnych warunkach, bez względu na ukształtowanie i wielkość terenu. Doskonale radzą sobie z koszeniem wysokiej, gęstej trawy w sadach, na łąkach, ale również nieużytków i zarośli. Zastosowanie znajdują też w miejscach, gdzie nie ma możliwości wykorzystania dużych maszyn.

W naszym sklepie oferujemy kosiarki listwowe oraz rotacyjne dla pieszego operatora. Dostępne modele wyposażone są w mocne silniki oferujące wysoką wydajność. Zaletą kosiarek specjalistycznych jest również trwała i solidna konstrukcja, która zapewnia wieloletnie i bezawaryjne użytkowanie. Przy tym maszyny zostały przemyślane pod kątem ergonomicznej i komfortowej pracy. Kosiarki listwowe wyróżniają się charakterystyczną listwą tnącą, która składa się z wielu nożyków. Ponadto niektóre modele mają także zastosowanie zimą, dzięki dodatkowym akcesoriom, takim jak pług śnieżny i łańcuchy śniegowe.

Kosiarki rotacyjne posiadają wahliwe noże osadzone na talerzu. Ponadto maszynę można wykorzystać do mielenia trawy, dzięki systemowi do mulczowania. Zaś zimą ma zastosowanie jako pług do śniegu.

pixel