Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

GRILLE GAZOWE

( ilość produktów: 3 )

Dania z grilla są niepowtarzalne i mają ogromną rzesze fanów. Obecnie do grillowania nie jest konieczny tradycyjny grill, gdyż ten może być zastąpiony gazową wersją urządzenia. Grill gazowy to doskonała alternatywa do jego tradycyjnego odpowiednika. Technologia grilla gazowego umożliwia szybkie przygotowanie potraw, gdyż palenisko nagrzewane jest w bardzo krótkim czasie. W ogólnym rozrachunku grill gazowy jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem. Sporym udogodnieniem jest bardzo łatwy dostęp do paliwa (butle gazowe). Tego typu sprzęt jest także czysty w użytkowaniu, a potrawy przygotowywane podczas barbecue z użyciem grilla gazowego są doskonałe w smaku i w żaden sposób nie odbiegają o tych pochodzących z grilla węglowego.

Funkcjonalność i wygoda użytkowania

Grille na gaz to przede wszystkim pełna funkcjonalność i wygoda użytkowania. Wymiary sprzętu, a konkretnie sporych rozmiarów ruszt, umożliwia przygotowywanie kilku potraw jednocześnie. Rozpalanie jest niezwykle łatwe i odbywa za pomocą kurka kontrolującego dopływ gazu. Regulacja temperatury jest także bardzo prosta, dzięki czemu potrawy są przygotowane zgodnie z wymaganiami, a smak oraz aromat dań jest doskonały. Kontroli temperatury rusztu sprzyja także wygodna pokrywa. Grille gazowe zaprojektowane są w taki sposób, by zapewniać wygodę korzystania, dlatego też posiadają odpowiednie wymiary oraz wyposażone są w szereg udogodnień, jak na przykład: kółka do bezproblemowego przemieszczania sprzętu, funkcjonalne uchwyty, stojaki (na przybory takie jak szczypce, łopatki itp.), półeczki (na przyprawy, talerze, szklanki itp.) oraz wszystko to, co jest niezbędne do idealnej organizacji stanowiska.

Sklep internetowy Agro-Metal posiada w swoim asortymencie nowoczesne i wydajne grille gazowe, które zadowolą nie tylko amatorów grillowania, ale także profesjonalistów barbecue. Najwyższa jakość materiałów, innowacyjna technologia oraz pełen pakiet funkcjonalności to gwarancja satysfakcji klienta. Oferowane przez nas grille na gaz to urządzenia marki Masport - lidera rynku w Australii i Nowej Zelandii. Zapraszamy do kontaktu i szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

pixel