Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

OCZYSZCZACZE POWIETRZA

( ilość produktów: 11 )

Pogarszająca się jakość powietrza, występowanie niebezpiecznego smogu, szczególnie w okresie grzewczym, oraz inne czynniki powodują potrzebę korzystania z urządzeń oczyszczających powietrze. Oczyszczacz powietrza skutecznie poprawia jakość powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Urządzenie eliminuje niebezpieczeństwo przedostawania się do układu oddechowego szkodliwych substancji, takich jak pyły, PM2.5, PM10 oraz lotne związki chemiczne (efekty spalania paliw). Oczyszczacze powietrza eliminują także alergeny (roztocza, pyłki, sierść oraz inne alergeny), a nawet bakterie i wirusy odpowiedzialne za wiele chorób. Czyste powietrze z oczyszczacza zmniejsza więc ryzyko zachorowaćń i powikłań, a także wpływa na koncentrację i wydolność organizmu. Rozwiązania te pozytywnie wpływają także na sen. Specjalne filtry umieszczone w urządzeniach skutecznie radzą sobie z wieloma zagrożeniami. Oczyszczacz powietrza to urządzenie zwiększające komfort życia i dbające o zdrowie oraz samopoczucie domowników.

Oczyszczacze z nawilżaczem

Na rynku dostępne są modele oczyszczaczy, które poza systemem filtrów zapewniających czyste powietrze, wyposażone są także w nawilżacz, który zadba o idealny poziom wilgotności powietrza wpływającą na jeszcze lepsze samopoczucie, komfort oraz bezpieczeństwo. Oczyszczacz powietrza z nawilżaczem funkcjonującym w oparciu o system ewaporacyjny zapewni optymalną wilgotność. Nowoczesne urządzenia oczyszczające posiadają także inne niezwykle cenne funkcje, jak na przykład jonizator produkujący jony ujemne, które mają pozytywny wpływa na odporność organizmu i metabolizm.

Oczyszczacze powietrza sterowane WIFI

Nowoczesne oczyszczacze posiadają tryb pracy automatycznej - czujniki wbudowane w urządzenie rejestrują stan powietrza i optymalizują jego pracę pod każdym względem (oczyszczanie, nawilżanie, jonizacja). Wszystkie procesy mogą być również kontrolowane przez Wi-Fi z poziomu aplikacji mobilnej, która także dostarcza danych na temat jakości powietrza. Sterowanie Wi-Fi zapewnia nieograniczoną kontrolę oraz wygodę w użytkowaniu urządzeń.

W ofercie sklepu internetowego Agro-Metal znajduje się najlepsza selekcja oczyszczaczy powietrza wiodących światowych marek. Oferowane przez nas oczyszczacze sprawdzą się idealnie w mieszkaniach, domach, biurach, w szkołach, przedszkolach oraz w każdej innej przestrzeni. Dostarczane urządzenia posiadają zestaw certyfikatów oraz atestów zapewniających bezpieczeństwo oraz dających gwarancję najwyższych wskaźników oczyszczania powietrza. Poza najwyższej jakości sprzętem oferujemy również niezbędne akcesoria (różnego rodzaju filtry i maty ewaporacyjne). Wszystkie produkty charakteryzuje także atrakcyjna cena. Zobacz ofertę oczyszczaczy powietrza do biura oraz do domu.

Wyposażając swoje mieszkanie, dom lub inne miejsce w oczyszczacze powietrza zapewnia się zdrowe powietrze i minimalizuje ryzyko powstawania groźnych chorób oraz uciążliwych efektów działania wywoływanych przez zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą oczyszczaczy i akcesoriów. Nasz fachowy personel służy radą i pomaga w doborze najbardziej korzystnych rozwiązań.

pixel