Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kurtyny powietrzne i nagrzewnice

( ilość produktów: 14 )

Idealne warunki cieplne w budynkach to jeden z najważniejszych aspektów wpływających na komfort korzystania z danej przestrzeni. W celu zapewnienia optymalnych parametrów konieczne jest zastosowanie specjalistycznych urządzeń. Kurtyny powietrzne i nagrzewnice to sprzęt, który idealnie wpływa na okoliczności termiczne.

Kurtyny powietrzne to urządzenia nadmuchowe generujące bezkolizyjną zasłonę powietrzną, która eliminuje przecieki powietrza z zewnątrz (zimą ciepłe powietrze zatrzymywane jest w pomieszczeniu, latem natomiast kurtyna zapobiega dostawaniu się gorącego powietrza do wewnątrz). Dodatkowo zapobiegają one przedostawaniu się zanieczyszczeń oraz insektów. Kurtyny doskonale uzupełniają systemy grzewcze i mogą być stosowne zarówno w ogromnych obiektach czy halach, jak i mniejszych pomieszczeniach. Wygodnym wariantem, zapewniającym bezproblemową obsługę jest obecnie kurtyna powietrzna elektryczna.

Nagrzewnice powietrza to sprzęt grzewczo wentylacyjny zapewniający ogrzanie powietrza w danej przestrzeni do wymaganej temperatury. Urządzenia te wyposażone są w wydajne wentylatory, dzięki którym w krótkim czasie powietrze rozdystrybuowane jest po całym pomieszczeniu. Każda nagrzewnica powietrza zaprojektowana jest w taki sposób, by rozprowadzać powietrze zarówno punktowo, jak i równomiernie w danej przestrzeni.

Szeroki wybór urządzeń grzewczych

W ofercie naszego sklepu klient ma do dyspozycji szeroki asortyment urządzeń grzewczych, w tym najwyższej jakości wydajne kurtyny powietrzne oraz nagrzewnice powietrza. Oferowany przez sklep internetowy Agro-Metal sprzęt to gwarancja najwyższej jakości, wydajności oraz zadowolenia klienta. Decydując się na zakup i instalację tego rodzaju urządzeń grzewczych należy kierować się istotnymi kryteriami, jak powierzchnia do ogrzania (nagrzewnica powietrza) czy wysokość, szerokość wejścia (kurtyna grzewcza). W celu idealnego dopasowania urządzeń oraz zapewnienia najwyższego poziomu parametrów grzewczych zapraszamy do kontaktu z naszymi fachowymi doradcami, którzy pomogą dobrać optymalne rozwiązania.

pixel