Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kosiarki spalinowe

( ilość produktów: 121 )

Kosiarka spalinowa

Kosiarki spalinowe to urządzenia, które sprawiają, że codzienne dbanie o trawnik i przydomowy ogród jest czystą przyjemnością. Maszyny te idealnie nadają się zarówno do średnich trawników z dużą ilością roślin, jak również dużych powierzchni zielonych. Oferowane przez nas kosiarki spalinowe zapewniają lekką i bardziej efektywną pracę. Poszczególne modele wyróżniają się wysokim stopniem niezawodności oraz szeroką możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb. 

Oferujemy wysokiej klasy kosiarki spalinowe znanych i cenionych na rynku producentów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo nowoczesne urządzenia takich marek, jak: STIGA, AL-KO, HORTMASZ, HONDA i VIKING. Oferujemy niezawodne, stabilne, wydajne i komfortowe urządzenia z bogatym wyposażeniem. Prezentowane przez nas kosiarki mają dużą moc i są wygodne w użyciu. Bogaty wybór modeli sprawia, że każdy z Państwa może wybrać kosiarkę idealnie odpowiadającą indywidualnym potrzebom i wymaganiom.

W Agro Metal dobrej jakości kosiarka spalinowa z koszem kosztuje już niecałe 800 złotych brutto. To urządzenie marki Cedrus idealnie sprawdzi się do koszenia ogrodów średniej wielkości. Szerokość robocza kosiarki wynosi 40 centymetrów, dlatego nadaje się do koszenia traw nawet na trudno dostępnej powierzchni. 

Silnik spalinowy ma dużą wytrzymałość, dlatego dostępne w kategorii urządzenia mogą być używane również w dużych gospodarstwach, nie tylko w przydomowych ogródkach. Na stronie sklepu niejedna maszyna do koszenia trawników oraz zielonek dostępna jest w promocyjnej cenie, dotyczy to zarówno kosiarek z napędem jak i bez.

pixel