Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akcesoria do pilarek

( ilość produktów: 6 )

Jesteśmy liderem w dostarczaniu wysokiej jakości produktów i akcesoriów dla profesjonalistów i pasjonatów zajmujących się drewnem i nie tylko. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór oryginalnych produktów, które pomogą Ci zadbać o twój sprzęt z którego korzystasz na co dzień.

Akcesoria łańcuchy pilarskie:

W naszym asortymencie znajdziesz różnorodne rodzaje łańcuchów pilarskich. Łańcuch jest kluczowy element każdej pilarki, decydujący o wydajności i bezpieczeństwie pracy.

Ważne jest, aby łańcuch był odpowiednio ostry i czysty, aby zapewnić płynną i efektywną pracę pilarki. Dlatego zalecamy regularną kontrolę stanu łańcucha oraz jego ewentualne ostrzenie i czyszczenie. Zakup nowego łańcucha może być także okazją do oddania starego do profesjonalnego ostrzenia i czyszczenia, co pozwoli zachować jego pierwotną jakość i wydajność.

Pamiętaj o posiadaniu zapasowego i oryginalnego łańcucha. Dzięki temu będziesz zawsze przygotowany na ewentualne awarie lub zużycie aktualnie używanego łańcucha, co zapewni ciągłość pracy i minimalizację przestojów.

Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego rozmiaru łańcucha w naszej ofercie, nie wahaj się skontaktować z przedstawicielem danej marki. Nasi specjaliści chętnie sprawdzą czy możemy wykonać dla Ciebie odpowiedni łańcuch do Twojej pilarki.

Oleje do prowadnic i mieszanek paliwowych:

Oleje do mieszanki paliwowej są nieodłącznym elementem utrzymania sprawności pilarek. W naszej ofercie znajdziesz różne pojemności, zapewniając elastyczność wyboru dopasowanej do Twoich potrzeb. Choć większe pojemności często są tańsze, nie zawsze potrzebujesz większej ilości. Dlatego oferujemy różnorodne opcje, abyś mógł dokładnie wybrać rozmiar, który najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom. Niektóre z naszych olejów do mieszanki paliwowej są wyposażone w dozowniki odmierzające, co ułatwia precyzyjne dawkowanie i minimalizuje ryzyko nadmiernego zużycia.

Zapewniamy również oleje do prowadnic, które zapewniają płynne i precyzyjne prowadzenie piły podczas cięcia. Posiadamy oleje o różnych właściwościach do prowadnic, zapewniając optymalną wydajność i trwałość. Oleje różnią się pod względem właściwości, przeznaczenia.

Kanistry na paliwo:

Oferujemy praktyczne i solidne kanistry na paliwo, które ułatwią Ci przechowywanie i transportowanie benzyny lub oleju do pilarza. Nasze kanistry są dostępne także w wersji przezroczystej, co pozwala łatwo kontrolować zawartość. Dzięki temu możesz w prosty sposób sprawdzić, czy mieszanka paliwa jest odpowiednio przygotowana do zasilania pilarki, zapewniając sobie spokój i bezpieczeństwo podczas pracy. Kanistry wyposażone w lejki, ułatwiają bezproblemowe i precyzyjne nalewanie paliwa lub mieszanki do maszyny.

Zawsze upewnij się, że korzystasz wyłącznie ze świeżego paliwa, aby zapewnić optymalną wydajność i trwałość Twojej pilarki lub innej maszyny. Pamiętaj, że korzystanie ze starego paliwa często kończy się wizytą w serwisie.

Dlaczego warto wybrać Agro-Metal?

  • Wysoka jakość: Wszystkie nasze produkty są starannie wyselekcjonowane, sprawdzone i oryginalne. Bardzo dbamy, aby nasi klienci byli zadowoleni.
  • Profesjonalna obsługa: Nasz zespół ekspertów służy profesjonalną pomocą i doradztwem, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru. Przy każdym produkcie podajemy kontakt do przedstawiciela opiekującego się daną marką.
  • Szybka dostawa: Dbamy o to, aby Twoje zamówienie zostało zrealizowane jak najszybciej, dzięki czemu możesz szybko rozpocząć swoje prace. Drobne zamówienia zakupione do godziny 15:00 wysyłamy tego samego dnia. Rzeczy mieszczące się do paczkomatu w kwocie powyżej 50zł wysyłamy darmowo.
pixel