Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zabawki ogrodowe dla dzieci

( ilość produktów: 2 )

Praca w ogrodzie może być ciekawym sposobem na spędzanie czasu wolnego. Uprawianie ziemi, pielęgnacja rabatek i trawników są doskonałą terapią, dzięki której można się pozbyć stresu i aktywnie wypocząć w zdrowym otoczeniu. Pasją do prac ogrodowych można zarażać już małe dzieci, które – dzięki odpowiednim zabawkom – naśladują postępowania dorosłych i przejmują określone nawyki. Pomogą w tym zabawki do ogrodu, które kształtem do złudzenia przypominają „dorosłe” kosiarki do trawy czy ręczne narzędzia ogrodnicze.

Zabawki ogrodowe dla dzieci, które oferujemy w naszym sklepie są wykonane z lekkich, trwałych, a przede wszystkim – atestowanych materiałów, dopuszczonych do użytku przez najmłodszych. Kolorowe kosiarki i traktorki są produktami Stiga i AL.-KO – firm znanych z profesjonalnych maszyn i urządzeń do pielęgnacji ogrodu. Miniaturowa kosiarka na kółkach czy traktorek to estetyczne i bezpieczne zabawki ogrodowe, które zapewnią dzieciom zajęcie podczas skoszenia trawników przez rodzica. Jednocześnie pozwolą im wczuć się w rolę dorosłych i przygotować do późniejszych obowiązków.

Zabawa dla najmłodszych

Zabawki do ogrodu dla dzieci to również doskonały sposób na stymulowanie rozwoju manualnego i ruchowego najmłodszych. Dzięki zestawom, w których znajdują się małe wiaderka, łopatki, grabki, doniczki i inne akcesoria maluch może spróbować swoich sił w  uprawie niewielkiej grządki czy roślin doniczkowych. Zestaw małego ogrodnika jest też nieoceniony podczas zabawy w ogrodowej piaskownicy, a nawet w dmuchanym basenie.

Proponowane przez nas zabawki dla dzieci do ogrodu są lekkie, trwałe i bezpieczne. Można je też łatwo umyć i zabrać do domu. Elastyczny materiał jest też odporny na pękanie, dlatego nie zagraża maluchom skaleczeniami. Dodatkowym atutem są atrakcyjne, żywe kolory, które ucieszą maluchy i będą łatwe do znalezienia na trawie. Barwne i wyjątkowo atrakcyjne traktorki z przyczepą oraz inne zabawki ogrodowe z naszej kolekcji to ciekawy pomysł na prezent pod choinkę lub z okazji urodzin.

pixel