Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Traktorki kosiarki Stiga

( ilość produktów: 31 )

Traktorki kosiarki STIGA to sprzęt, który pozwala dbać o kondycję zarówno dużych, jak i średniej wielkości trawników. Użytkowany jest zatem nie tylko przez profesjonalistów, ale również osoby prywatne, którym zależy na tym, by ich ogród był idealny, a praca w nim wydajna i komfortowa.

Traktorek kosiarka STIGA - wysoka jakość i wieloletnie doświadczenie

STIGA to renomowany producent traktorów ogrodowych, który wytwarza je od ponad 45 lat. W efekcie traktorki kosiarki STIGA wyróżnia nie tylko najwyższa jakość wykonania, ale również innowacyjne rozwiązania, które są wdrażane w kolejnych modelach. Inżynierowie nieustannie pracują bowiem nad tym, by kosiarki STIGA idealnie koszenia trawy sprawdzały się w każdej sytuacji.

Traktorek kosiarka STIGA - napęd spalinowy lub zasilanie akumulatorowe

Traktorki kosiarki STIGA swoją renomę zawdzięczają jakości, która w dużej mierze uzależniona jest od stosowanych silników. Są to wysokowydajne jedno- lub dwucylindrowe silniki spalinowe, które zapewniają odpowiednią moc w każdych warunkach. W ofercie znajdują się również traktorki kosiarki STIGA e-Ride, które są zasilane akumulatorami STIGA ePower. Jest to rozwiązanie ekologiczne, a jednocześnie wysoce wydajne, ponieważ wysokiej jakości akumulatory STIGA gwarantują naprawdę dużą moc.

Doskonałe cięcie i komfortowa praca - wybierz traktorek kosiarka STIGA

Zależy Ci na doskonałym wyglądzie Twojego trawnika? Chcesz komfortowo go pielęgnować mimo dużej powierzchni i trudnego ukształtowania terenu? Wybierz kosiarki traktorki STIGA, zapewniają doskonałą wydajność koszenia, niezależnie od stanu trawnika, jego wielkości, czy ukształtowania terenu. W efekcie będziesz mógł skosić nawet wysoką i twardą trawę nie martwiąc się małymi kamieniami, nierównościami, czy innymi przeszkodami.

W ofercie firmy Agro-Metal posiadamy szeroką gamę dostępnych od ręki traktorków ogrodowych STIGA. Jesteśmy autoryzowanym dilerem marki Stiga przez co zawsze przed wysłaniem czy wydaniem traktorka robimy przegląd zerowy czyli pełne sprawdzenie i przygotowanie do pracy. Wykonanie przeglądu zerowego przez autoryzowanego dilera STIGA jest warunkiem uzyskania przedłużonej gwarancji na traktorki z centralnie umieszczonym agregatem tnącym. Dlatego warto sprawdzić czy sprzedawca u którego kupujesz traktor ogrodowy STIGA jest autoryzowanym dealerem.

Dlaczego warto wybrać traktorek STIGA do koszenia trawy?

Traktorki Stiga są wielozadaniowe, nie służą jedynie do koszenia trawy, a pozwalają na dopięcie różnych akcesoriów, które pozwalają na wykorzystanie traktora nie tylko w czasie sezonu gdy wszystko kwitnie a trwa rośnie jak szalona. Urządzenie możemy wykorzystać również w zimę dołączając do niego pług lub w jesieni wraz ze zbieraczem liści który usprawni ich zbiór w naszym ogrodzie. Dodatkowo traktorek można doposażyć w rozsiewacz do nawozów czy przyczepkę.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy AGRO-METAL.

pixel