Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kosiarki Stihl

( ilość produktów: 16 )

Kosiarki spalinowe STIHL to urządzenia produkowane zarówno z myślą o amatorach, jak i profesjonalistach. Tym pierwszym polecane są kosiarki z serii 2,4 oraz 5, które sprawdzają się idealnie do pracy w przydomowym ogrodzie. Dla profesjonalnych użytkowników dedykowane są urządzenia z serii R oraz 7, które doskonale radzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach.

Kosiarka spalinowa STIHL - zalety

Dobra renoma kosiarek spalinowych STIHL jest efektem ich niezawodności oraz zapewnianego komfortu pracy. W efekcie można mieć pewność, że prawidłowo użytkowana i odpowiednio serwisowana kosiarka spalinowa STIHL będzie mogła być eksploatowana przez wiele lat. Zaletą w tym przypadku jest również duża moc silnika posiadającego wbudowany system ograniczania zużycia paliwa, możliwość regulacji wysokości koszenia, czy pełna mobilność, ponieważ w odróżnieniu od kosiarek elektrycznych modele spalinowe nie są ograniczane długością przedłużacza. W efekcie można nimi kosić naprawdę duże powierzchnie.

Kosiarki spalinowe STIHL - jak wybrać?

Kosiarki spalinowe STIHL to szeroka gama urządzeń ogrodowych, które różnią się przede wszystkim parametrami pracy. Przy wyborze warto zatem kierować się własnymi potrzebami, które należy określić między innymi na podstawie wielkości posiadanego trawnika, czy ukształtowania danego terenu. W efekcie można wybrać model kosiarki spalinowej STIHL, który nie tylko będzie niezawodny, ale zapewni również odpowiedni komfort koszenia. W zależności od potrzeb może być on uzależniony od wyboru kosiarki z napędem.

Chcesz zobaczyć inne kosiarki spalinowe do twojego ogrodu kliknij tutaj.

pixel