Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kosiarki spalinowe Stiga

( ilość produktów: 30 )

Oferujemy szeroki wybór cenionych kosiarek spalinowych Stiga, które są cenione za jakość i niezawodność. W sprzedaży mamy serię Twinclip cechującą się doskonałą wydajnością dzięki 4 trybom koszenia. Posiadamy także kosiarki Multiclip, które zostały stworzone specjalnie do mulczowania i wzmacniania trawnika naturalnym nawozem. Z kolei uniwersalne Combi i Collector wyróżniają się wyjątkową efektywnością i wygodną obsługą. Dostępność wielu modeli w naszej ofercie to gwarancja, że każdy Klient znajdzie kosiarkę spalinową odpowiednią do swojego ogrodu w atrakcyjnej cenie.

Starannie zaprojektowane kosiarki Stiga

Kosiarki Stiga zostały zaprojektowane z myślą o najlepszych efektach koszenia, ale także komfortowym i bezpiecznym użytkowaniu, łatwym przechowywaniu oraz długoletniej trwałości. Wyposażone są w mocne silniki spalinowe o doskonałych parametrach technicznych. Precyzyjne cięcie trawy, bez strzępienia gwarantuje ostry, wyprofilowany nóż z praktyczną funkcją centralnej regulacji wysokości koszenia. Dodatkowo seria Twinclip i Multiclip posiada innowacyjne, opatentowane ostrze o podwójnej krawędzi dla jeszcze lepszej wydajności. W zależności od modelu w kosiarkach Stiga dostępne są 4 systemy cięcia: zbieranie do kosza, wyrzut boczny i tylny, mulczowanie. 

Praktyczne wyposażenie i funkcje zapewniające komfortową pracę to znak rozpoznawczy kosiarek Stiga. Posiadają pojemne kosze ze wskaźnikiem napełnienia, co w połączeniu z optymalną szerokością roboczą gwarantuje szybkie i łatwe koszenie. Kosiarkę Stiga uruchamia się w prosty sposób jednym przyciskiem (elektryczny rozruch). Ergonomiczne uchwyty i system kontroli wibracji, który redukuje wstrząsy zwiększają wygodę obsługi. Zaś napęd na koła (niektóre modele) oraz wariator prędkości dostosowujący tempo jazdy ułatwiają prowadzenie i manewrowanie nawet na wymagających terenach. Warto dodać, że wiele modeli posiada dźwignię sprzęgła rozłączającego (BBC), która odłącza noże i umożliwia przejazd przez ścieżki przy włączonym silniku, bez obawy o uszkodzenie systemu tnącego. Kosiarki spalinowe Stiga idealnie łączą w sobie wydajność i komfort pracy.

pixel