Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kosiarki Honda

( ilość produktów: 15 )

W Agro Metal znajdą Państwo wydajne kosiarki spalinowe Honda, które słyną z niezawodnych silników o imponującej mocy. Dzięki temu oraz praktycznemu wyposażeniu i licznym funkcjom doskonale radzą sobie z koszeniem każdej trawy. W sprzedaży dostępne są uniwersalne kosiarki z serii HRG oraz HRX dla najbardziej wymagających Klientów, jak również inne modele.

Niezawodne kosiarki spalinowe

Kosiarki Honda z serii HRG znane również jako IZY wyróżniają się bogatym wyposażeniem i praktycznymi funkcjami gwarantującymi najlepsze efekty koszenia, komfortową pracę oraz łatwą obsługę. Wyposażone są w ekonomiczny i cichy silnik najnowszej generacji z układem automatycznego ssania, którego optymalna moc i prędkość są ustawione fabrycznie. Dzięki temu uruchamianie i obsługa kosiarki Honda jest maksymalnie proste. Dostępne są także modele w wersji z napędem i system kontroli prędkości dostosowującym tempo do indywidualnych preferencji.

Wydajność koszenia i cichą pracę gwarantują nowe ostrza i zmodyfikowane kanały odprowadzające pokos. Niektóre modele posiadają podwójny układ noży tnących MicroCut dla efektywniejszego cięcia oraz 6-stopniową regulację wysokości koszenia. Wszystkie kosiarki Honda z serii HRG posiadają system bezpieczeństwa Blade Brake, który po wyłączeniu maszyny zatrzymuje nóż po wykonaniu zaledwie ½ obrotu.

Z kolei kosiarki z serii HRX to urządzenia wyposażone w najnowsze technologie. Napęd hydrostatyczny daje komfort płynnego przyspieszania i hamowania, a ostrze tnące obraca się niezależnie od prędkości maszyny. Kosiarki wyposażone są w podwójny układ noży Microcut, który gwarantuje doskonałą jakość cięcia i wysoki stopień rozdrobnienia pokosu. Nie można zapomnieć o systemie Versamow dla szybkiego i łatwego przełączania trybu koszenia (zbieranie do kosza lub mulczowanie).

Kosiarki Honda HRX zapewniają bezpieczną pracę dzięki blokadzie Blade Brake oraz systemowi RotoStop, który odłącza sprzęgło układu tnącego kosiarki. Co więcej, wyróżniają się wyjątkowo mocnymi materiałami, z których są zbudowane - Polystrong i Xenoy. Zaś kosze na trawę wykonane są z Dralonu, materiału ograniczającego kurzenie.

Kosiarki spalinowe Honda to najlepszy wybór ze względu na efektywność koszenia oraz bezawaryjność i niezawodność na lata.

pixel