Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kosiarki spalinowe Cedrus

( ilość produktów: 16 )

Kosiarki spalinowe Cedrus to urządzenia, które doskonale sprawdzają się zarówno w małym jak i dużym ogrodzie. Szeroka gama modeli pozwala bowiem wybrać sprzęt, który będzie odpowiadał indywidualnym potrzebom danego użytkownika.

Kosiarki spalinowe Cedrus - charakterystyka

Kosiarki spalinowe Cedrus to szeroka gama modeli wyposażonych w wydajne silniki Loncin oraz Briggs & Stratton. W rozwiązaniach firmy Cedrus w kilku modelach kosiarek nie zabrakło silnika Hondy. Jednym z nich jest kosiarka spalinowa z koszem CEDRUS CEDKS48S-H. Kosiarki posiadają centralny panel sterujący, a także regulację napędu oraz wysokości koszenia. W zależności od modelu kosiarka może posiadać wyrzut tylny lub boczny, co pozwala dopasować ją do indywidualnych potrzeb oraz specyfiki koszonego trawnika.

Opinie o kosiarkach spalinowych Cedrus

Czy warto kupić kosiarkę spalinową Cedrus? Oczywiście, że tak, ponieważ producent gwarantuje naprawdę wysoką jakość. Potwierdzają to opinie dotychczasowych użytkowników, które bez problemu można znaleźć w Internecie. Prawidłowo eksploatowane kosiarki Cedrus wyróżnia naprawdę długa żywotność, co jest możliwe dzięki solidnej i wytrzymałej stalowej bądź aluminiowej konstrukcji.

Do wszystkich kosiarek spalinowych dołączamy olej gratis do pierwszego zalania kosiarki oraz zapewniamy darmową dostawę.

pixel