Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kosiarki Weibang

( ilość produktów: 21 )

W naszej ofercie znajdą Państwo niezawodne i wydajne kosiarki spalinowe Weibang, które wyposażone są w profesjonalne silniki Loncin lub Briggs&Stratton o imponująco wysokiej mocy. Wiele modeli posiada napęd z wyjątkowo wytrzymałą przekładnią 3-biegową oraz wał kardana, co pozwala na bezwysiłkowe koszenie nawet wysokiej i gęstej trawy na nierównym terenie.

Kosiarki Weibang charakteryzują się doskonałą jakością cięcia, komfortowym użytkowaniem oraz wytrzymałą konstrukcją. Wyróżniają się centralną regulacją wysokości koszenia, która posiada nawet 10 stopni. Co więcej, wiele modeli wyposażonych jest w 3 systemy cięcia: zbieranie do kosza, wyrzut tylny/boczny i mulczowanie.  Solidne kosiarki Weinbang posiadają łożyskowane koła i lekką konstrukcję wykonaną z wytrzymałych materiałów. Dzięki temu gwarantują długoletnią żywotność, a jednocześnie wygodną pracę.

Maksymalna niezawodność i bezawaryjność oraz wysoka wydajność, nawet w ekstremalnych warunkach, to znak rozpoznawczy każdej kosiarki Weibang.

pixel