Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kosiarki Spalinowe Hortmasz

( ilość produktów: 2 )

Kosiarki spalinowe Hortmasz to szeroka gama sprzętu, który sprawdzi się nie tylko w niewielkich przydomowych ogrodach, ale również w użytku profesjonalnym. Każdy model charakteryzuje bowiem najwyższa jakość, co jest efektem nie tylko zastosowania podzespołów pochodzących od renomowanych producentów, ale również autorskich rozwiązań firmy Hortmasz.

Kosiarki spalinowe Hortmasz - sprzęt sprawdzający się w każdych warunkach

Kosiarki spalinowe Hortmasz to wysokiej jakości sprzęt ogrodowy, który sprawdza się w każdych warunkach. Niezawodność oraz maksymalną wytrzymałość gwarantuje bowiem zastosowanie odpowiednich podzespołów, a także malowanych proszkowo obudów. Przykładem może być kosiarka spalinowa Hortmasz z silnikiem Hondy, czy kosiarki Hortmasz z silnikiem Loncin, czyli modele cieszące się największą popularnością i uznaniem kupujących. 

Kosiarki spalinowe Hortmasz - wysoki komfort pracy

Wybierając kosiarkę spalinową warto zwrócić uwagę nie tylko na jej jakość, ale również funkcjonalność, co przekłada się na komfort pracy. Dla wielu osób problem może bowiem stanowić uruchamianie kosiarki, które standardowo wymaga sporej siły. Rozwiązują go kosiarki spalinowe Hortmasz z rozrusznikiem, które uruchamia się jednym dotknięciem. W zależności od potrzeb i ukształtowania terenu może to być również kosiarka spalinowa Hortmasz z napędem, która będzie łatwiejsza w użytkowaniu niż modele pchane. Na komfort użytkowania wpływają również rozbudowane funkcje pracy, czy inne rozwiązania wdrożone przez producenta, których przykładem mogą być dwudzielne kosze.

 

pixel