Szufla do śniegu z trzonkiem Wolf-Garten SN-M 42 + Trzonek ZM-AD 120
Patryk Czerwiński
Kacper Świderek
Osoba kontaktowa
Łukasz Czerwiński
Adam Stolarczyk
Specjalista ds. Produktu:
Marcin Woźniak
Paweł Godlewski
Jakub Dmochowski
Kacper Świderek
Zapytaj o produkt
Ten produkt łączy w sobie wytrzymałość, lekkość i innowacyjne rozwiązania, które sprawią, że zima nie będzie już taka straszna.
- Lekka i solidna: łopata ta jest lekka, co ułatwia jej obsługę, ale jednocześnie solidna i wytrzymała, dzięki czemu poradzi sobie z nawet najcięższym śniegiem.
- Odporna na mróz: produkt ten został przetestowany i potwierdzono, że można go używać nawet w ekstremalnie niskich temperaturach, aż do -30°C. Nie musisz się martwić o to, że niska temperatura uszkodzi łopatę.
- Aluminiowy rant: łopata została wyposażona w aluminiowy rant, który chroni przed uszkodzeniami krawędzi szufli. Dzięki temu produkt zachowuje swoją funkcjonalność i wygląd na dłużej.
- Uchwyt w zestawie: łopata SN-M 45 połączona została z trzonkiem ZM-AD 120 z uchwytem „D”. To ergonomiczne rozwiązanie sprawia, że praca jest mniej męcząca dla Twoich rąk.
Dane techniczne
Model: SN-M 42/ZM-AD 120
Szerokość robocza: 42 cm
Długość trzonka: 120 cm
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
Stanley Black & Decker Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąWięcej
Adres:
Prosta 68Kod pocztowy: 00-838Miasto: WarszawaKraj: PolskaAdres email: reception.warsaw@sbdinc.com
Symbol
1164080
Kod producenta
4009269116480
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5
Napisz swoją opinię
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5