Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Weibang - Aeratory i Wertykulatory, Kosiarki, Odkurzacze

( ilość produktów: 41 )

Weibang to marka specjalizująca się w produkcji sprzętu ogrodniczego, w tym kosiarek do trawy, wertykulatorów i aeratorów, odkurzaczy, wycinarek do darani i pni oraz innych specjalistycznych urządzeń ogrodniczych. Marka Weibang jest często kojarzona z wysoką jakością i zaawansowaną technologią w swoich produktach.

Firma Weibang oferuje różne modele kosiarek do trawy, które są przeznaczone zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego. Modele te często cechuje solidna konstrukcja, wydajność koszenia oraz różne funkcje ułatwiające pracę w ogrodzie. Czymś co wyróżnia kosiarki Weibang względem konkurencji jest wykorzystanie wału kardana zamiast zwykłego paska napędowego. Sprawa to, że kosiarki są bardzo trwałe i pracują niezawodnie wiele lat.

Maszyny Weibang napędzane są profesjonalnymi silnikami Briggs&Stratton, Honda, Kohler oraz Loncin. Modele kosiarek firmy Weibang wyposażone są w tylną rolkę ugniatającą, centralną regulację wysokości koszenia, łożyskowane koła. Aluminiowa obudowa sprawia, że kosiarki są lżejsze, dzięki czemu praca w ogrodzie na nierównym terenie jest łatwiejsza, a jednocześnie wykorzystany materiał jest odporny na korozję i uszkodzenia. Innym wyróżniającym aspektem jest opcja wyposażenia w sprzęgło noża. Dzięki temu możemy na chwilę zatrzymać kosiarkę, wyłączyć nóż a silnik nadal będzie pracował. Oszczędzi nam to odpalania silnika za każdym razem gdy chcemy ominąć albo przenieść przeszkody napotkane podczas pracy.

pixel