Łatwy zwrot towaru
- Santander Consumer Bank - Raty przez internetOblicz swoją ratę
- Leasing w 15 minut przez internet
Kosiarka elektryczna STIHL RME 339 przeznaczona do pracy na trawnikach do 500 m². Szerokość koszenia wynosząca 37 cm czyni z urządzenia bardzo praktyczne i idealnie spisujące się na mniejszych obszarach. Zintegrowany zaczep kabla elektrycznego zapewnia, że przedłużacz jest solidnie zamocowany do włącznika i gniazdka elektrycznego. Centralna regulacja wysokości koszenia może być regulowana w pięciu stopniach w zakresie od 25 do 80 mm i umożliwia dokładne cięcie trawnika. Pracę ułatwia także zintegrowany kosz na trawę o pojemności 40 litrów ze zintegrowanym wskaźnikiem poziomu zapełnienia. Składany uchwyt pozwala zaoszczędzić miejsce podczas przechowywania. Wytrzymała obudowa z tworzyw sztucznych chroni urządzenie między innymi przed uszkodzeniami mechanicznymi. Jeśli chcesz dodatkowo zadbać o swój trawnik dostarczając mu dodatkowych składników odżywczych i wilgoci możesz w łatwy sposób za pomocą dodatkowego wyposażenia przekształcić urządzenie w kosiarkę mulczującą
Dane techniczne
- Wysokość koszenia mm 30-70
- Pow. trawnika m² do 500
- Ciężar kg 14
- Szer.koszenia cm 37
- Rob. prędk. obr. U/min 3.200
- Regulacja wysokości koszenia 5-stopniowa (centralna)
- Poj. kosza na trawę l 40
- Moc znam. W 1.200
- Poziom mocy akustycznej gwarantowany LWAd [dB(A)] dB(A) 9
Wyposażenie seryjne
STIHL - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 12 miesięcy.
OKRES GWARANCJI DLA PRODUKTÓW FIRMY STIHL I VIKING:
- 2 lata dla wszystkich produktów przy zakupie konsumenckim*
- 1 rok dla wszystkich produktów przy zakupie komercyjnym*
UWAGA! Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z instrukcją obsługi, przepisami bezpieczeństwa uzytkowania oraz warunkami gwarancji. Wszelkie naprawy w okresie gwarancji mogą być wykonane wyłącznie przez autoryzowane punkty serwisowe.
*Zakup konsumencki w rozumieniu ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 141 poz. 1176) jest to zakup dokonywany przez osobę fizyczną, która nabywa daną rzecz w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. Zakup dokonany przez podmiot gospodarczy lub osobę fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą uważa się za zakup komercyjny.