EUROSYSTEMS P70 - CIĄGNIK JEDNOOSIOWY

 • Silnik - Briggs&Stratton 850.
 • Moc silnika - 6,5 KM.
 • Pojemność - 190 cm3.
 • Rozruch - ręczny.
 • Biegi - 3 przód / 2 tył.
 • Kierownica regulowana - pion i poziom.
 • Koła - 15 x 5.00-6.
 • Waga - 60 kg.
Producent: Eurosystems
Kod produktu: 986501000
Gwarancja: Eurosystems
4 300,00 zł
4 300,00 zł
/ szt.


Zamów przez telefon lub wyślij e-mail:
Patryk Czerwiński
Ważne: Zamówienia składane przez sklep internetowy będą realizowane w pierwszej kolejności .
 
Negocjuj cenę


Zamów przez telefon lub wyślij e-mail:
Łukasz Traczewski
Ważne: Zamówienia składane przez sklep internetowy będą realizowane w pierwszej kolejności.
Negocjuj cenęZamów przez telefon lub wyślij e-mail:
Artur Grabowski
Ważne: Zamówienia składane przez sklep internetowy będą realizowane w pierwszej kolejności.
Negocjuj cenę


Zamów przez telefon lub wyślij e-mail:
Mateusz Lemański
+ 48 602 541 967
Ważne: Zamówienia składane przez sklep internetowy będą realizowane w pierwszej kolejności.
 
Negocjuj cenę
Przedstawiciel Handlowy
Mateusz Sobiesiak
Specjalista ds. Produktu:
Kubota
Zadaj pytanieSPRZEDAWCA
Adam Stolarczyk
Ważne: Z amówienia składane przez sklep internetowy będą realizowane w pierwszej kolejności.


Specjalista ds. Produktu:
Karcher, Jungheinrich
Negocjuj cenę


Zamów przez telefon lub wyślij e-mail:
Michał Sasinowski
Ważne: Zamówienia składane przez sklep internetowy będą realizowane w pierwszej kolejności.
Negocjuj cenęŁatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dbamy o Twoją wygodę. Dlatego oferujemy Ci wygodny system zwrotów.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

Ten towar jest dostępny w naszych sklepach

Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
Sprawdź dostępność

EUROSYSTEMS P70 - CIĄGNIK JEDNOOSIOWY

 • Eurosystems P70 to wielofunkcyjne narzędzie, które dzięki obracalnemu uchwytowi może pracować zarówno z tylnymi i przednimi narzędziami roboczymi.
 • Dzięki specjalnemu systemowi możliwa jest praca urządzenia na zboczach górskich o przechyle do 25 stopni. (Standardowe silniki pozwalają na pracę do 10 stopni przechyłu terenu).
 • P70 to urządzenie wielofunkcyjne z mocnym i niezawodnym silnikiem Briggs & Startton 850 przeznaczone do pracy z przednimi i tylnymi narzędziami roboczym.
 • P70 jest niezastąpionym urządzeniem w pracach ogrodniczych. Jego multi - funkcyjność sprawia, że praca staje się przyjemnością. Przeznaczony dla pół-profesjonalistów i profesjonalistów.
 • Zastosowanie dostępnych kosiarek lub glebogryzarki lub aeratora doskonale nadaje się do pielęgnacji małych i średnich terenów zielonych takich jak: pola uprawne, łąki i pastwiska. Przy użyciu zamiatarek lub pługu do odśnieżania utrzymanie porządku i odśnieżanie nie jest już żadnym problemem.
 • Coraz więcej naszych klientów decyduje się na zakup ciągnika jednoosiowego z uwagi na doskonałe parametry oraz ekonomię - w każdej chwili można zakupić potrzebne przystawki, których koszt jest znacznie niższy od tradycyjnych maszyn o porównywalnych parametrach.
 • System balastu silnika - system bocznego przechyłu silnika nawet do 25 stopni, dzięki podwieszanemu ciężarkowi pod silnikiem, mikrociągnik może pracować na terenach pochyłych
 • Silnik Briggs&Startton Sria 850 I/C - gwarancja wieloletniej, bezawaryjnej eksploatacji
 • Pompowane koła o średnicy 38 cm ułatwiają jazdę po nierównym terenie zapewniając stabilność i przyczepność
 • Możliwość wykorzystania urządzenia przez cały rok - wymienne przystawki robocze
 • Przystawki robocze z systemem łatwego montażu/ demontażu narzędzi


Dane techniczne:

 • Silnik - Briggs&Stratton 850
 • Moc silnika - 6,5 KM
 • Pojemność - 190 cm3
 • Rozruch - ręczny
 • Biegi - 3 przód / 2 tył
 • Kierownica regulowana - pion i poziom
 • Koła - 15 x 5.00-6
 • Waga - 60 kg

Wyposażenie dodatkowe:

 • zamiatarkę z pojemnikiem,
 • zamiatarka ze szczotkami na pory zimowe
 • glebogryzarka
 • obsypnik
 • koła stalowe
 • aerator
 • pług do śniegu,
 • łańcuchy na koła,
 • kosiarki : listwowa, rotacyjna lub rozdrabniająca

 

EUROSYSTEMS to firma z 30-letnim stażem na rynku europejskim. Przez kilkadziesiąt lat swojej działalności zaprojektowała i rozwinęła gamę urządzeń wielofunkcyjnych, które zapewniły optymalizację kosztów, czasu i pracy. Każde urządzenia tworzone jest zgodnie z normami bezpieczeństwa, z materiałów wysokiej jakości.

Siedziba główna EUROSYSTEMS mieści się w północnych Włoszech i zajmuje powierzchnię ok 13 tys. m2. Niemiecki oddział EUROSYSTEMS zlokalizowany w Stuttgarcie zapewnia nieprzerwane dostawy maszyn, akcesoriów i części zamiennych na północną Europę.

Parametry techniczne:
Telefon do sprzedawcy:
604-284-876
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Eurosystems - Gwarancja udzielana przez producenta na okres 24 miesięcy.

WARUNKI GWARANCJI

1. Gwarancja niniejsza udzielana jest przez firmę URMIK Sp. J. i stanowi zobowiązanie do nieodpłatnego usunięcia wad fizycznych materiałowych i montażowych zakupionego urządzenia.

2. Gwarancja udzielona jest na okres:

24 miesięcy od daty sprzedaży w przypadku zakupu konsumenckiego
12 miesięcy od daty sprzedaży w przypadku zakupu komercyjnego.

3. Ograniczeniem okresów gwarancji objęte są jednostki silnikowe, posiadające odrębne gwarancje producentów, których czas trwania w zależności od zastosowania wynosi:


Producent silnika Okres gwarancji

Zakup Konsumencki

Zakup Komercyjny
Hecht 24 miesiące 3 miesiące
Briggs & Stratton 24 miesiące 3 miesiące
Honda 24 miesiące 12 miesięcy

4. Zakup konsumencki w rozumieniu ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. (Dz.U.02.141.1176) jest to zakup dokonany przez osobę fizyczną, która nabywa t
ęrzecz w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. Zakup dokonany przez podmiot gospodarczy lub osobę fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą uważa się za zakup komercyjny.

5. Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową.

6. Przeglądów i napraw gwarancyjnych może wykonać jedynie centralny serwis URMIK Sp.J. lub jego autoryzowany punkt serwisowy.

7. Uprawnienia z tytułu gwarancji nie obejmują prawa kupującego do domagania się zwrotu utraconych korzyści oraz poniesionych kosztów w związku z wadami rzeczy. Z warunków gwarancji wyłączone są również przypadki losowych uszkodzeń niezależnych od warunków eksploatacji np.: powódź, po żar.

8. Gwarancja nie są objęte uszkodzenia mechaniczne oraz uszkodzenia powstałe na skutek niewłaściwego, niezgodnego z instrukcją używania i przechowywania sprzętu, niewłaściwej konserwacji oraz uszkodzenia powstałe na skutek samowolnego dokonywania napraw sprzętu przez osoby do tego nieuprawnione.

9. Gwarancja nie są objęte następujące części: łańcuch tnący, prowadnica, filtr powietrza, świeca zapłonowa, głowica żyłkowa, kosz sprzęgła, piasta noża, nóż tnący, pasy klinowe, których zużycie jest normalnym skutkiem użytkowania sprzętu.

10. Nie podlegają naprawie gwarancyjnej zabiegi związane z konserwacją i regulacją sprzętu przewidziane w instrukcji obsługi, do wykonywania których u żytkownik zobowiązany jest we własnym zakresie.

11. Gwarant ustosunkuje się do zgłoszonych przez reklamującego roszczeń w terminie 14 dni od daty dostarczenia lub zgłoszenia reklamacji do punktu serwisowego. Wady sprzętu objęte gwarancją, ujawnione w okresie jej trwania, będą usuwane bezpłatnie.

12. Klientowi przysługuje prawo wymiany sprzętu na nowy, jeżeli w okresie trwania gwarancji dokonane zostaną co najmniej trzy naprawy, a produkt będzie nadal wykazywał wady, które uniemożliwiają pracę urządzenia.

13. Użytkownik ma obowiązek dostarczenia sprzętu, którego waga nie przekracza 50 kg, a odległość do punktu serwisowego jest nie większa jak 25 km, własnym transportem i na własny koszt.

14. Warunkiem skorzystania ze świadczeń gwarancyjnych przez użytkownika jest dostarczenie lub udostę pnienie do naprawy wyrobu w pełnym kompletowaniu wraz z dowodem zakupu i prawidłowo wypełnionym dokumentem karty gwarancyjnej. Ponadto zgłaszający reklamację winien podać do korespondencji swoje dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu (Art. 23 ust. 1 pkt. 3 Ustawy o Ochronie Danych Osobowych). W przypadku niespełnienia podanych warunków, serwis ma prawo odmówić przyjęcia urządzenia do naprawy.

15. W przypadku nieuzasadnionego wezwania serwisu użytkownik pokrywa koszty dojazdu serwisu według cennika punktu serwisowego.

16. Karta gwarancyjna jest ważna jeśli posiada wpisaną datę sprzedaży, typ sprzętu, podpis i pieczątka sprzedawcy, bez skreśleń i poprawek.

17. Karta gwarancyjna wraz z dokumentem sprzedaży i przeglądu stanowi jedyną podstawę do bezpłatnego wykonania naprawy gwarancyjnej. W razie zagubienia lub zniszczenia duplikaty nie będą wydawane.

18. Utrata prawa do naprawy gwarancyjnej (utrata gwarancji) następuje w przypadku stwierdzenia modyfikacji, przeróbek lub wykonania naprawy sprzętu poza serwisem autoryzowanym. Adnotacje serwisu przedsprzedażnego. Produkt wymieniony na pierwszej stronie karty gwarancyjnej, po wykonaniu serwisu przedsprzedażnego został bez usterek wraz z kompletną dokumentacją techniczną przekazany przez przedstawiciela punktu sprzedaży u żytkownikowi.U żytkownik został pouczony o zasadach obsługi i konserwacji produktu.


ZAKRES SERWISU PRZEDSPRZEDAŻ NEGO
1. Wypakowanie, kontrola kompletności, montaż urządzenia.
2. Kontrola działania urządzenia.
3. Zaprezentowanie produktu i przekazanie użytkownikowi

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel